Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő van a gyermekeid...

Mennyi idő van a gyermekeid között?

Figyelt kérdés
Inkabb azok érdekelnének, akik között nem sok van, melyik volt a legnehezebb időszak? A nagytesot megviselte a kicsi érkezése?
2018. márc. 19. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
21 hónap. A nagyot annyira nem viselte meg, vagy 2 hétig igaz tartott neki elfogadni a helyzetet. Nekem mèg csak 8 hónapos a kicsi de nagyon hasfájós volt, eddig az első pár hónap volt a legnehezebb. Éppen most se a legkönnyebb, a kicsi feláll meg mászik, most a nagyobbnak is nehezebb megint, meg a kicsire is még jobban kell figyelni. De én látom az előnyét már most is a kisebb korkülönbségnek.
2018. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

17 hónap van köztük. Az első 2 hónap volt nehéz a hasfájás miatt, ezalatt a 2 hónap alatt nettó négy órát aludtam, azt is részletekben. Utána az éjszakai kb 2 óránkénti szoptatás volt nehéz a kicsi 10 hónapos koráig. Azóta minden tökéletes :)

Mondjuk, ezek a problémák egy gyerekkel se lettek volna sokkal könnyebbek.

2018. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13honap :D nem tudom egyeseknek mi nehez benne :D
2018. márc. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Két év van köztük. A kicsi most 8 hos. Most kezdi a szepa szor.-t, eggész nap ordit (ha nincs kézben). Borzalmas, pisilni nem tudok elmenni kb mert taknyosra bögi magát. A nagyobb meg persze várja a sorát neki mikor jut anyábol....most nagyon nehéz, nehezebbmi t az elsö pár honap..
2018. márc. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaj istenem mivan ha ordít? Az enyemek is szoktak ha nyugosek mégis tul elik..
2018. márc. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!