Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabálytalan kúszás mennyire...

Szabálytalan kúszás mennyire lehet baj?

Figyelt kérdés
9.5honapos babám két hónapja kúszik viszont csak a jobb lábát használja a másikat nem6hajlitja be ha próbálom be hajlitani kuszas közben befesziti, viszont alap helyzetben nem feszes neki.
2018. márc. 20. 09:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%

Én erre elvinnem Dévényeshez (nagyon bizok a tudasukban), lehet semmi baja, de inkább nézzenek ra és vigyem feleslegesen, mint probléma legyen belőle.


Úgy tudim, hogy semmiképp sem jó ha féloldalas

2018. márc. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Devenyre kell beutalo?
2018. márc. 20. 09:52
 3/16 anonim ***** válasza:
Én csak időpontot kertem
2018. márc. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
Én is elvinném mindenképp. Nem stimmel valami szerintem, de jobb ha ránéz egy hozzáértő. Egyébként a védőnőt kérdezted? Ő mit mond?
2018. márc. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%
Én babaként ugyanígy kúsztam másztam. Bal lábam húztam. Semmi bajom nincsen. Anyuék elvittek orvoshoz nem találtak bajt. Elvileg nekem így volt kényelmes. ☺ De azért mindenképp mutasd meg dokinak szerintem.
2018. márc. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2 hönap után szerintem is jobb, ha megmutatod. De inkább orvosnak. Talán fejlődés neurológushoz szoktak küldeni, gyerekorvos megmondja. Nem mondenkinek dévény kell.
2018. márc. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mondtam vedononel azt mondta szerinte nem sajátította el a mászás és így gyorsan közlekedik valószínűleg kényelmes neki
2018. márc. 20. 11:58
 8/16 anonim ***** válasza:
Nálunk idegrendszeri érettlenség volt, a bal láb volt nálunk amit használt, később durván balos volt mindenben. Vidd el, mert korai fejlesztéssel sokat tudnak segíteni.
2018. márc. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Oda kérjek beutalot a dokinktol és mondjam neki hogy korai fejlesztobe küldjön? Bocsánat de ebben nagyon tapasztalatlan vagyok
2018. márc. 20. 12:10
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia! Mintha én írtam volna ki ezt a kérdést. Még a kor is stimmel. Én a védőnő javaslatára elvittem egy magán gyógytornászhoz. Szerencsére nem talált semmi rendellenességet, de javasolta, hogy a biztonság kedvéért vigyük el a neurológiára. Jövőhéten megyünk, már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit fognak mondani. A neurológiára kell beutaló. Debrecenben 1 hónap a várakozási idő.
2018. márc. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!