Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet azért nyűgös a babám,...

Lehet azért nyűgös a babám, mert túl hamar kiváltottam a második étkezést?

Figyelt kérdés
5 és fél hónapos, 5 hónaposan lett kiváltva az ebéd húsos bébikajára. A husit imádja, ez volt a nagy áttörés, mert addig csak nyammogott a kaján, most meg már nem is elég neki 1 bébiétel, még eszik utána gyümit is. És rá 1,5 hétre kiváltottuk az uzsonnát is , mert megevett 150 ml vízből készült tejpépet és gondoltam, hogy annak elégnek kell lenni 200 tápszer helyett. Szokott gyümölcsöt is kapni, de lehet, hogy az nem elég neki, nem elég tápláló. A tejpépet meg már kezdi unni. Szóval azóta nyűgös délutánonként. Ma kipróbálom, hogy megint tápszert kap uzsira, hátha nyugodtabb lesz. (úgyis kell a folyadék)
2010. jún. 10. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én inkább a fogára tippelnék, attól lehet a nyűgösség.
2010. jún. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A nyála az folyik már 2 hetes kora óta, de az ínye még meg sincs duzzadva. egyébként inkább délután nyűgös, de délelőtt sincs el magában egy percig sem.
2010. jún. 10. 16:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt képzeld el, hogy 2,5 hónapos kora óta ömlött a nyála kisfiamnak, állandóan rágott mindent. 8 hónapos, az ínyén nem láttam semmit, se duzzanat, se pirosság, se hólyag, se semmi. Két nappal ezelőtt úgy törte át az egyik alsó foga az ínyét, hogy észre sem vettem. Éjszaka is tök nyugisan aludt, nappalok annyiban változtak, hogy nagyon anyás lett, állandóan bújik hozzám, csimpaszkodik a nyakamba. Csak mikor etettem, akkor vettem észre, hogy valami van az ínyén. Akkor néztem meg, mára meg már a másik foga is áttörte az ínyét. Szóval én már nem lepődök meg semmin.
2010. jún. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!