Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyírokcsómó lehet? Valaki...

Nyírokcsómó lehet? Valaki tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

6 hónapos a kislányom és van egy kicsi csomocska a nyakán vagyis a tarkóján inkább,ott kb ahol kezdődik a hajasrész csak a jobb oldalt van. Mondtam a gyerekorvosnak azt mondta nem kell vele foglalkozni. Engem még is idegesít.

Mostanában kapott agyhártyagyulladás elleni oltást és fogzik is. Valamelyik miatt lehet? Valakinek volt hasonló?


2018. márc. 24. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyirokcsomója mindenkinek van, kicsit duzzadt ha ki tudod tapintani de igen, fogzás miatt biztosan lehet, szerintem oltás miatt is de azt nem tudom. Ha gyerekorvos azt mondja nem kell vele foglalkozni akkor nyugi, biztosan nincs semmi baj.
2018. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fiamnak is volt mikor begyulladt a torka. Ne félj bizonyára a kis inye van begyulladva.
2018. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiamnak is ugysnott van. Nem kell aggódni.
2018. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak is volt, azt mondta a doki, hogy az nem baj, azt jelzi hogy dolgozik az immunrendszere.
2018. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az tényleg csak egy nyirokcsomó. Nekem ott szokott kidudorodni betegségnél.

Fogzás is okozhatja.

2018. márc. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!