Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a hasznosabb, a terpesz...

Melyik a hasznosabb, a terpeszpelus vagy a betétes rugi kötött csípő esetén?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ilyen terpeszhevedert vettem.Nagyon jó volt az is.
2008. okt. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, a betétes rugit még nem próbáltuk, nekünk elméletileg már csak 1 hónapig kell a terpeszpelus. A kislányom 2. hónapja viseli! Majd jövő hónapban kiderül, hogy alakult a csípője.

Boldog babázást kíván 5 hónapos anyuka!

2008. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most lehet páran lenéznek majd,de mi nem használtuk,vettünk betétes pelust de a kicsim egyfolytában ordított ha felraktam,haszna nem volt mert annyira rugkapált hogy becsúszott neki a lába közé,hiába vettünk kisebb méretet,és nagyon csúnyán kikezdte a lábacskáját a háziorvosunk mondta hogy tornáztassuk,minden pelenkázáskor(Persze ezt ő mutatta meg hogyan)!Eldöntöttem kipróbáljuk és ha következő havi kontrollon azt mondják az ortopédián nem javult,ráeröltetem a pelust,és láss csodát javult.4 hónaposan rendebe jött teljesen.Persze az ortopédián azt hitték a pelustól.:-))

Mi lehet csak egyek vagyunk a sok közül!És nem azt mondom hogy ne használjátok,lehet a Te babád más és teljesen megszokta,de nekem ez szimpibb megoldás volt.csak gondoltam elmesélem.

Javulást a babónak!

2008. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!