Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam 8 hónapos lesz egy...

A kisfiam 8 hónapos lesz egy hét múlva de még nem mászik, ez baj? Semmi hajlandóságot nem mutat hogy mászni akarna, tudok neki valahogy segíteni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 27. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Enyém is csak kúszott ennyi idősen, olyan 10 hónapos lehetett mikor mászni kezdett, de utána már rögtön a bútorokon is felállt és lépegetett, hirtelen indult be nála a dolog.
2018. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Kúszni kell 10 (!) hónapos korig, nem mászni. A gyereked pedig 8 hónapos.
2018. márc. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ő nem kúszik,annyira utál hason lenni hogy azonnal a határa fordul ha hasra fordítom :/
2018. márc. 27. 21:01
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk az 8 hósan nem a legjobb, nem is forog akkor ?

Lehet fáj neki valamelyik izma hason, védőnő mit mond?

2018. márc. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

A mászás nem gond. 11 hónapos korig kell. Nekem a lányom majdnem 9 hónapos volt már, mikor elkezdett mászni.

Éppen kúszni is ráér 9-10 hónapos korig, de hogy ennyire utáljon hason lenni, gyerekorvos mit mond? Azért forog minden irányba, és ki is nyomja magát rendesen?

2018. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

A kozepso gyerkocom 10 hosnkoraig leraktam ottmaradt gyerek volt.komolyan,meg forogni is lusta volt.

O mindent 10 hosan kezdett,a hozzataplalast is akkor tudtam rendesen elkezdeni nala.addig csak cicit fogadott el es par kanal gyumit max.

1 evesen mar lepegetett.abban a 2 honaoban gyors egymasutanban csinalt mindent.

Mar 9 eves,soha semmi gondja nem volt a mozgassal.

2018. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De forog,stabilan ül már régóta,csak hason nem akar maradni egy pillanatra sem.Ha át fordul akkor azonnal vissza a hátára :) háton fekve meg nem lehet megtanulni kuszni mászni :D igy viszont nem aggódom,azt hittem nagyon le van maradva :) köszönöm mindenkinek
2018. márc. 28. 07:44
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Hogy kerül ülő pozícióba, ha még kúszni se tud??

Ha ülteted, soha nem fog kúszni, mászni.

2018. márc. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ajánlom a TSMT tréninget. A nagyfiammal mi is jártunk. Nagyon hatásos.
2018. márc. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!