Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babát hogy tudnek...

Anyatejes babát hogy tudnek az apukajaval otthon hagyni par orara, ha nem iszik csak cicibol?

Figyelt kérdés
Szulinapi bulira mennek egy par orara, de csak cicibol issza meg a tejet, cumisuvegbol nem. Van valami tippetek, hogy hogy adja neki az apja a lefejt tejet ha felebredne? 4 honapos.
2018. márc. 28. 17:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem eszik máshogy, ne hagyd ott! Ilyen egyszerű.

Addig pedig lehet kanállal, svéd itatóval... próbálkozni.

2018. márc. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%

Mennyi időt leszel távol?

Mi egyszer úgy csináltuk, hogy elvittek a helyszínre ott (az autóban) megetettem, majd 3-4 óra múlva jöttek értem és akkor is megetettem.

2018. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Este 10 kor mennek. Altalaban alszik ilyenkor mar reggelig de ha megsem akkor nem tudom mit csinaljon apuka. Szerintem 3 korul jonnek haza
2018. márc. 28. 17:54
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
meg fogja enni ha éhes, ha üvegből nem, akkor pohárból, vagy kiskanállal.
2018. márc. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
Én olyan anyuka vagyok, aki jön-megy és szívbaj nélkül leadom a nagyihoz nyaralni akár napokra, ha az apjával szeretnk kettesben időt tölteni.. DE!!! Eszembe nem jutott volna a 4 hónapos kizárólag anyatejes és cicis gyerekemet otthon hagyni a férjemmel. A gyerekvállalás nem totális lemondás - de azért azt tudni kellene elfogadni, hogy az első hónapok, ha olyan a gyerek, róla fognak szólni és te elsősorban érte vagy felelős, nem a saját szórakozásodért.
2018. márc. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%
Egy ilyen pici babát nem hagy otthon bulizás miatt egy normális Anya! Döntsd el, h a gyereked fontosabb vagy a buli. Ha bulizgatni akarsz még akkor minek gyerek???
2018. márc. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%
Csak tőled nem fogadja el a cumisüveget vagy apukájától sem?
2018. márc. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy a szuperanyàk befognak szolni. Nem ez volt a kerdesem. Es mivel nem a te gyereked ne ezzel foglalkozz.

Nem bulizok allandoan, sot nem voltam mar ket eve sehol.

Sot alkoholt sem iittam es nem is fogok!! Mèg egy sort sem. Azt hiszem par ora kikapcsolodas jar nekem is. Baja nem lesz a kisbabàmnak par ora alatt az apukajaval hagyom nem idegennel.

2018. márc. 28. 20:43
 9/18 anonim ***** válasza:
41%
Megpróbálhatjátok kanállal vagy pohárból adni a tejet. De végszügség esetén felhívhat, hogy menj haza.
2018. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%

Nem az apjára hagyással van a probléma. Nem is azzal, hogy bulizol.

Hanem azzal, hogy egy eddig kizárólag mellből etetett gyerek mellől lépsz le úgy, hogy előzetesen nem győződsz meg arról, hogy meg tudják-e etetni.

Így lehet baja.

2018. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!