Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislányra a póló alá...

1 éves kislányra a póló alá adtok body-t is ebben a nagy melegben? Nem otthon, hanem ha mentek valahová pl orvoshoz, játszótérre stb. Ha nem, akkor nem folyik ki a pelenkából a pisi?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülyeséget kérdezek, de elsőbabás anyuka vagyok és nincs tapasztalatom ebben.
2010. jún. 11. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a 4 hósra sem adok!
2010. jún. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ááá, belesülne szegényke.

Mi most ujjatlan bodyban nyomjuk :)

2010. jún. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom három hónapos, de már azon gondolkodom, hogy itthon már a body-t is leveszem róla :), ha elmegyünk itthonról akkor max. az van rajta!!!!
2010. jún. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adok már 3 napja 8 hónaposomra. csak kissort és vékony póló. legalább szellőzik a dereka, így is tiszta víz a nyaka.
2010. jún. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor csak lehetséges, még a pelust is vedd le róla! Mosdasd gyakran, egy 1 éves már mozgékony. Ugyanúgy érzi magát, mint te.
2010. jún. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én vettem bugyikat, az tartja a pelust, és védi a lányom kezeitől is....(állandóan leveszi ha nincs fent bugyi), amúgy lenge ruci van rajta. Néha egyberuha, néha sort trikóval(toppal). A lényeg hogy szellős legyen és ne tapadjon a bőrére. Póló alá semmikép ne adj bodyt, megsül szegény.
2010. jún. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elég a póló, mert különben megsül!
2010. jún. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia,

a kisfiam(18 hó) pont a kritikus időszakban alszik (12:30-15:00)szerencsére, de előtte délelőtt és utána is csak egy bugyiban volt, vagy max egy triko. Nálunk árnyékban 34 fok van, ilyenkor még meztelenül is szenved az ember. Még pelust sem adok rá csak alváshoz mert besül a popója is szegénynek...

üdv

2010. jún. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Isten ments még badyt adni a póló alá!!!! Te talán veszel még alá valamit? Na látod, ugyanúgy öltöztesd őt is mint magadat. És ezért találták fel a bugyipelust, én mikor elkezdődött a pólós korszak csak azt használtam, könnyebb feladni, levenni csak 2 oldalt elszakítod és lennt is van és nem csúszik úgy mint a rendes pelus. Próbáld ki!
2010. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 12. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!