Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is kihullott a babátok...

Nektek is kihullott a babátok haja? Melyik oldalon kezdődött?

Figyelt kérdés
1 hónapos babámnak kihullott elöl a haja, most olyan, mint a kopaszodó idős urak. Más is van így?
2018. ápr. 3. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elöl főleg.Meg hátul a tarkóján van egy folt ahova még mindig nem nőtt vissza.
2018. ápr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Állandóan puszilgattam ahol értem, ki nem ugye?😁

És észrevettem, hogy a fejét puszilgatva tele a szám hajjal.

Már nem emlekszem hol kezdődött, de teljesen kopasz lett.

Az ideg majd megevett, az első hajas puszinál hívtam a gyerekorvost, mert az első gyereknek nem hullt ki.

Megnyugtatott a doki, hogy ez teljesen okes, majd kinő újra.

Pár nap alatt lekopaszodott, pár hét alatt dús erős haja nőtt és azóta is olyan.

Fiú gyerek mindkettő.

2018. ápr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elől pont nem hullott ki. Vicces is volt, ahogy mindenhol rövid, ott pedig lóg.

Egyébként kicsi kis foltokban hullt ki, de rögtön nőtt az új, sose volt kopasz. 2 hónaposan kezdődött és 4 hónaposan már az első tincsen kívül mindenhol világos haja volt. Az a hosszabb tincs pedig később észrevétlenül cserélődött.

2018. ápr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kopaszra nem hullott ki, de kiritkultak a hosszu hajszalak. Alatta nottek az ujak. Ugy nezett ki mint egy kokuszdio honapokig. Most 1.5 eves es most mar szep dus haja van.
2018. ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!