Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen melegben miért kell...

Ilyen melegben miért kell zokni a babára?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 20:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%
Másrészt a szandi alá is szoktak mert kidörzsölheti a lábát ahogy izzad és csúszkál benne a lába.
2010. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek szántam az előzőt. :)


Utolsónak pedig: igen, ez valóban így van, de az összes ilyen kérdés pár hetes babákra vonatkozott. :)

2010. jún. 11. 20:45
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos, mászik mint a villám, de csak a szőnyegen a nappaliban. A kőre az előszobába nem engedem ki. Nem adok rá zoknit, van hogy csak egy pelusban teker. Az már más ha járna is (már fel-feláll) és a kövön menne, de Neked sem kell rá zoknit adni 30 fokban hiszen még csak fekszik.
2010. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

mi sokat vagyunk kint a kertben, teraszon. adok zoknit a szandál alá, és óránként leveszem zoknit, szandált és akkor mezítláb van kb fél órát. na ezzel ma estére cafatokra rongyolódott a lába, a talpán 4-5 pici szúrás, zokni bevág.

az öltöztetéssel kapcsolatban sajnos én a túlöltöztetős anyuka vagyok, nálunk a lakásban most is csak 23 fok van. (tudom örüljek neki), de ebbe kevés az egy alsóing.

2010. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!