Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kenguru helyett mit lehet...

Kenguru helyett mit lehet használni, ami hasonló?

Figyelt kérdés

Vagy van olyan kenguru is ami jó kialakítású?

Nem használnám gyakran de vannak napok,amikor nagyon jól jönne egy hordozó.

Kendőt nem szeretnék, azoktól félek. 1x kötöttem meg rosszul, pont elég is volt..:/


2018. ápr. 5. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Csatos hordozó van legalább 3-4 hós, de inkább fél éves kortól.
2018. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi Bondolino hordozót használtunk, nagyon bevált. Ha nagyobb a gyerek csatos hordozók is jók.
2018. ápr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mei tai. Ugyan kötős, de nem olyan, mint a kendő. Könnyű használni.
2018. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mei tai. Azt még én is megtudtam kötni, pedig nem erőssegem az ilyesmi.
2018. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is meitai van, bár nem írtad mennyi idôs a gyerek
2018. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Karikas kendot probaltal? Az nagyon egyszeru.
2018. ápr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Ha már önállóan ül a baba, a csatos hordozót ajánlom, egyszerűbb felvenni, mint a mei tait. De csakis olyat vegyetek, aminek állítható a terpesze és a body része is, így sokáig fogjátok tudni használni.
2018. ápr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszokat. Utana nezek ennek amit sokan irtatok!:) meg csatosnak is. De a sima kenguru borzaszto, egy ismerosomnek van a kornyeken.. rossz nezni benne a gyereket. Nem ertem miert ilyenre keszitik, ha egyszer nem jó...:/


Amugy csak 6hetes , de kesobb szeretnem hordozni. Egyszerubb lenne neha a dolgom. Mar most jol jonne, de még picike és elbírom,de mar erzem h a hátam nem fogja a birni, egy hordozo meg azon is segitene meg hát bevasarolni is konnyebb lenne néha úgy!:(

2018. ápr. 6. 06:51
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A mei tai tényleg nagyon jó. Kendőt szerettem volna, de nem birkóztam meg a megkötéssel, akkor akadtam rá a mei tai-ra. :)

Lehet kapni baby tai-t, ezt újszülött kortól lehet használni.

2018. ápr. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
ódzkodtam a kendőtől, így mi is mei tait használtunk 3 hónapos korától. ugyan akkor még korai volt, csak pár percekre volt benne (pl bevásárlás), de úgy 8-10 hónapos korától rendszeresen használatban volt egészen 4,5 éves koráig (igaz, eddigre már egy karikás és egy podegi is volt a repertoárban, utóbbit imádtam, legközelebb azzal fogom kezdeni)
2018. ápr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!