Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kenguru helyett mit lehet...

Kenguru helyett mit lehet használni, ami hasonló?

Figyelt kérdés

Vagy van olyan kenguru is ami jó kialakítású?

Nem használnám gyakran de vannak napok,amikor nagyon jól jönne egy hordozó.

Kendőt nem szeretnék, azoktól félek. 1x kötöttem meg rosszul, pont elég is volt..:/


2018. ápr. 5. 20:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Koszonom. Majd bongeszek hetvegen a neten a leirtak utan :)
2018. ápr. 6. 16:52
 12/13 anonim ***** válasza:

Karikas kendobe ujszulottkortol beleteheted, van egy, amit egyszerubb hasznalni, mint a tobbit, hasznaltan erdemes venni az ara miatt, Je port kon bebe marka Pöti nevu kendoje, meg 1,5 evesen is beleraktam fozeshez, irto kenyelmes, es van hozza a neten video, amibol meg tudod tanulni a felkoteset. En 3 hetes koraban tettem eloszor kendobe, egy megvaltas volt.

[link]

2018. ápr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is a mei tai-t ajánlom :) Igaz, nagyon picinél nem mertem használni, viszont kendőt kötni én sem tudtam megtanulni, úgyhogy az első hónapokban karikás kendőt használtunk, az nem nehéz, kötözgetni sem kell. Utána jött a mei tai, nagyon szerettük, először elöl, aztán hátul hordoztam vele, pár nap alatt belejöttem a kötésébe, pár videót megnéztem, és hamar sikerült megtanulnom, hogyan tudom gyorsan feltenni, a férjem is nagyon sokat hordozta benne a kisfiunkat. Amikor már kapaszkodva lépegetni kezdett, akkor váltottunk csatosra, azóta azt használjuk, két év három hónapos fiatalemberrel :) Igaz, már elég ritkán, de ha sietni kell, még mindig jól jön.
2018. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!