Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket adnád, es miert?

Melyiket adnád, es miert?

Figyelt kérdés
Kála, Karla, Kéla, Klea, Klió, Kloé

#kála #Karla #Kéla #Klea #Klió
2018. ápr. 6. 21:31
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Nem utolsó sorban nekem az szamit hogy nekem es a páromnak tetszen, igazabol a csaladon kivul mások velemenye lepereg rolam. Ezek a lustas nevek es ezek közül vagyunk kivancsiak hogy melyiket adnák. Ennyi volt a kerdes kiirasanak a celja.
2018. ápr. 6. 22:00
 12/34 anonim ***** válasza:
64%

Borzalmas mind. Akár a Kóró is belefért volna a listába.

Ha mindenképp K betűs, akkor már inkább Karola.. Vagy szép név a Karolina vagy a Kornélia. Még a Kamilla is jobb.

2018. ápr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagyok cigany, igy egyiket sem adnam
2018. ápr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
59%
mindegyik rossz :D de akor miért irod ide ki te arrogáns p;cs hogyha nem érdekel más véleménye remélem a gyereked nem lessz iylen buta >icsa mint te
2018. ápr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Nem velemenyt kertem. Azt kerdeztem te "arrogåns pitsa" hogy melyiket adnad es miert?

Erre ket valasz letezik: az egyik a nev amit a listambol adnal es az indok hogy miert. A masik pedig az hogy egyiket sem adnad. Amivel semmi bajom nincs de nem kertem negativ lealacsonyito kommenteket.

2018. ápr. 6. 22:42
 16/34 A kérdező kommentje:
Mellesleg: akkor, lesz, ilyen. Es egy csomo vesszo hiba.... Ez is es a hozzaszolasod is csak teged minosit...
2018. ápr. 6. 22:48
 17/34 anonim ***** válasza:
65%
A Kála és a Kloé tetszik, bár mi tök más nevekben gondolkozunk. :)
2018. ápr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim válasza:
36%
hujaj de szeret valaki kötekedni a helyesirásba amikor nem használ ékezeteket, nem tuCCCCC érdemben mondani semmit :) egyik se legyen a listán felsoroltak közül mindegyik név rendkivül prosztó minek akarsz te ritka neved a gyerekednek teszel vele rosszat az igaz hogy veregedheted a meled a többi proli nuyka között hogy te aztán miylen krativ vagy aztán szegény kleopátrát vagy klarisszát vagy kasszandrát vagy mittudom én milyen idióta nevet adsz neki meg csufolják a többiek aztán 18 éversen meg majd változatatja meg ahogy tudja , a te életed bárhogy elronthatod de ne Bszd ela ygereked életét egy hülyoe névvel
2018. ápr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
93%

Kala szerintem jó név. Így olvasva a Klea sem rossz.


Amit én meg figyelembe vennék, hogy ha bemutatkozik mindenki értse, le tudja irni és tényleg az ő nevet értsék belőle, ezért a ti listatokbol a Kala lenne a befutó. Férjem nevet érti félre a legtöbb ember és eszméletlenül bosszantó, ezért írtam ezt mint nekem fontos szemponzot.

2018. ápr. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
En kimondottan szeretem a ritka, kulonleges neveket, a sajatom is az, de ezek szerintem se szepek. Olyan eroltetettek. Meg a kulfoldrol atvett Karla, Klio, Kloe alapvetoen egyaltalan nem ritka, csak magyar irasmoddal az es hat igy nem is szepek. Ha nagyon valasztanom kene akkor a Kála lenne az. Elsőként egy szép virágra asszociálok és az á miatt kecses, nőies a hangzása. A tobbi nekem felejtos.
2018. ápr. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!