Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket adnád, es miert?

Melyiket adnád, es miert?

Figyelt kérdés
Kála, Karla, Kéla, Klea, Klió, Kloé

#kála #Karla #Kéla #Klea #Klió
2018. ápr. 6. 21:31
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Kerdező a tieid közül a Kála tetszik. A többi nem igazán. Vsn amiről asszociálok, és van amit félrehallok könnyen, van ami meg nem tetszik magyarosan átírva.


A többi válasz közül a Kornélia, bár nem tetszenek a becézései. A másik a Kamilla. Pedig alapvetően nem tetszenek a virágnevek. :D

2018. ápr. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
10-es vagyok. En ugy ertelmeztem a kerdesed, hogy melyiket adnad ezek kozul=adnad-e valamelyiket a sajatodnak, es ha igen, melyiket, ahogy nezem, a tobbiek is, nem pedig ugy, hogy a te gyerekednek melyiket valasztanank ki ezek kozul, ha csak ezek a nevek leteznenek. Ezert nem kapsz szerintem olyan valaszokat, amiket szeretnel, en is felreertettem a kerdesed, nem fogalmaztal szamomra egyertelmuen, de a kesobbi valaszaidbol mar erthetobb, mire voltal kivancsi, igy a valaszom arra modositom, hogy csak ezek kozul a nevek kozul a Kleat valasztanam a te gyermeked szamara, meert meg az tetszik nekem ezek kozul a legjobban. A Kloe is tetszene eredeti irasmodban, amcsi kozegben, de magyar nevkent nem igazan.
2018. ápr. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem szépek külföldön. Magyarnak erőltett és kisebbségis. Olyan Dzsennifer és Szamanta szint csak rövidebbek.


Off: arrogáns és öntelt ember lehetsz a válaszaid alapján, az ilyenek nem is ertem miért kérnek véleményt?! Le is írtad hogy konkrétan csak a család véleménye számit. En nem érzem magamat a családtagodnak....A pokoli stílusod mellett bármilyen név elfér a gyerekeden, úgyis lesz más ami miatt egy ilyen anya mellett megszólják majd.

2018. ápr. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
80%
Egyiket sem adnám, nagyon nem tetszenek ezek a magyarba erőltetett nevek. Inkább: Karola, Klementina, Karina ha már ritkább nevet akartok. Van különbség a különleges és a kiszúrós nevek között. Én nagyon nem szeretném ha az általad felsorolt nevek közül adtak volna nevet.
2018. ápr. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
44%
Egyiket sem. A ritka nevek azért ritkák, mert nem tetszene senkinek, ódivatuak, tul idegen hangzásuak, magyar vezetéknévhez nevetségesek, valami negatívval asszociálhatók, pl. Adolf.
2018. ápr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
93%

A Kálát adnám szívesen, nagyon szép virág, és így hívták a Gumimacikban a királylányt is, nekem tök pozitív. :)

A többi viszont nagyon nem tetszik.

2018. ápr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
63%

Én egyiket sem adnám. A virágneveket nem csípem, a többit meg borzalmasnak tartom.

Azt írtad, a családodnak ezek tetszenek. A gyermeked is a család része. NEKI tetszik?

2018. ápr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
75%
Bár nem tul ritka ,gyakorinak sem mondanám,de a Kinga nem tetszik?”K” betűs,szerintem szép név,az én véleményem csak de szebb mint amiket leírtál.Esetleg Kitti?
2018. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
67%
Kála, a többi külföldi név.
2018. ápr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

A listádról a Kála tetszik.

Más K betűs név: Kamilla, Kornélia, Kármen

2018. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!