Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak nem tud kakilni?

Mit csináljak nem tud kakilni?

Figyelt kérdés
2 hetes újszülöttem eddig egy nap csak egyszer kakilt.Az orvos szerint nincs vele baj de nagyon szenved miatta fáj a hasa. Tudtok valami praktikák? Cseppet a védőnő felírt de nem segít.

2018. ápr. 8. 17:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%

Tapszeres vagy anyatejes ?

Anyatejes babanal 7-10 nap teljesen normalis kaki nelkul.

2018. ápr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mindkettő.Kevés a tejem és hozzá kell táplálni.
2018. ápr. 8. 19:40
 3/18 anonim ***** válasza:
31%
Én lázmérőt dugtam a popójába mikor pici volt és nagyon nem bírta kinyomni a kakit.
2018. ápr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Utolsónál a pont!
2018. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Baby szélcső. Infacol csepp
2018. ápr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Meg egy vols a baby wind szelcsore! Hatalmas talalmany!💨
2018. ápr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Norman Bates ***** válasza:
0%

9 napos babam is ma egesz nap szenvedett, vegul egy bekremezett fulpiszkaloval oldottuk meg a problemat.

Megelozesre nekem most ajanlottak, hogy napkozben kinaljam pici vizzel.

2018. ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Fulpiszkalo???? Neeeee...
2018. ápr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy ez a gond? Ha jól meg van böfiztetve és akkor is hasfàjós lehet érzékeny a tejfehérjére vagy a laktózra, ez sajnos rengeteg babàt érint. A kis babànak a 4.napja tartó nem kakilàs ad egy esetleges diszkonfort érzetet amitől sírhat. Sok anyuka 2.nap màr szélcsövezi, hőmérőzi (köztük én is,, tudom végig jàrtam) utólag kiderült hogy teljesen felesleges volt, nem az a probléma én meg dugdostam a szélcsövet szegénynek...
2018. ápr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Norman Bates ***** válasza:

8-as nem ertem a felhaborodasod.

Angliaban elek, probalok netem szelcsovet vadaszni. A fulpiszkalo puha vege nem hiszem, hogy rosszabb lenne mint a lazmero.

GP ajanlotta, hogy ha mar semmi nem segit es nagyon szenved akkor ezzel tudunk segiteni.

Bicikliztettem a kis labait, masziroztam a pocijat egesz nap. Nyilvan nem hagyom szenvedni tovabb szegenyt.

2018. ápr. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!