Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a nagy melegben itatjáto...

Ebben a nagy melegben itatjátok babátokat két étkezés között? Tápszeres anyukáktól kérdezem, ha igen hányszor, mennyit, és mivel?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokszor!Kaja után,ébredés után,meg többször,mikor csak eszembe jut.
2010. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kb 20-30 percenként megkínálom.Teát vagy vizet adok neki.
2010. jún. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sokszor kínálom és el is fogadja mert nagyon melege van tiszta víz szegénykém van olyan nap mikor meg iszik 3 cumisüveg íztelenre csinált teát ami 150 millis!!
2010. jún. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is adok neki, amikor csak eszembe jut. 4,5 hós, ma pl 2X125 ml-t ivott, egy tea, egy víz volt.
2010. jún. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Általában étkezések után iszik nagyobb mennyiséget (200ml körül). Közben pedig játszik a varázsitatójával és néha meghúzza :)

9,5 hónapos

2010. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom már 10 hós de mindig is sok vizet ivott. Most ugye már nem kell itatni megfoja a cumisüveget és iszik szinte egész nap viribel "szerencsére".Napi 5 cumisüveggel megiszik!
2010. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi 3 hósak vagyunk,félig tápis.álltalában jelzi,mikor szüksége van rá,és még nincs kajaidő,de kaják között akkor is kap,ha nem nyekereg érte.sima babavizet
2010. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
általában két étkezés között kínálom, pl. felkeléskor, ha még nem éhes, vagy éppen alvás előtt. 5 hónapos, ma 2 dl-rel ivott meg a tápszer mellett, viszont abból kevesebbet.
2010. jún. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!