Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok a Kiara Míra névhez?

Mit szóltok a Kiara Míra névhez?

Figyelt kérdés

Szóba jött még az Anna Kíra csak sajnos az Anna mar nagyon gyakori lett. páromnak tetszik az Ajna Kíra, Ajna Míra es Ajna Kamilla is.

Ti melyikre voksoltok? Melyikre miért igen es miért nem?

Lehet batran véleményezni. Ne fogjátok vissza magatokat. Kivancsi vagyok hogy vadidegenek hogyan reagalnanak ezekre a nevekre. Hisz nem szeretném nevetség tárgyává tenni. Persze végül is csak mi fogjuk eldönteni a nevet. Puszta kíváncsiság hajtott hogy a kérdést kiirjam.



2018. ápr. 15. 20:28
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
47%
A vezetéknév fontos lenne mert ugy jobban tudnánk véleményezni melyik illik hozzá :)
2018. ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
85%

A Kíra és a Míra alapból nem tetszik, se külön, se együtt, főleg hogy tucatnevek a javából, ráadásul nem is komoly nevek számomra. Anna is tucat, de legalább egy komoly, nőies név.


Az Ajna végül is nem rossz, így inkább az Ajna Kamilla mellett voksolok.

2018. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Várhegyi vezetéknév :)
2018. ápr. 15. 20:33
 4/44 anonim ***** válasza:
76%
Várhegyi Anna Kira nekem tetszik:)
2018. ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
88%

Se a Kíra, se a Kiara nem tetszik. Utóbbinál mindig az Oroszlánkirályra gondolok.


Ha már k betű, esetleg Kamilla vagy Karolina. Második nevet nem adnék, anélkül szerintem sokkal szebben hangzik, és nem is lesz túl hosszú így, de ez persze a ti döntésetek.

2018. ápr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
30%
Az Ajna Kamilla jól hangzik. Az Anna túlértékelt, a többi pedig nem szép.
2018. ápr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
78%
Legalább ne rímeljen, mert ez a kiramira szörnyű, az összes többi jobb, amit írtál.
2018. ápr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
69%

Szerencsétlen gyerek... Borzalmas, kisebbségi.


Ezek közül amitől nem kapnék sírógörcsöt ha így hívnának az az Ajna Kamilla esetleg Anna Kamilla.


El kell keserítselek, a Kiara, Kira, Mira is majdnem olyan gyakori mint az Anna.

2018. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
90%
Számomra borzasztó. A Kamilla nagyon szép és illik a vezetéknévhez. Csak azt adnám.
2018. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
85%
Az Anna és a Kamilla tetszik. De én a helyetekben csak egy nevet adnék hosszú lenne a neve meg nekem a Kiara Míra egyben kimondhatatlan,de lehet csak nekem botlik meg a nyelvem rajta. Plusz azt is megfigyeltem, hogy akiknek kettő nevet adtak mindig úgy hívatták magukat,ahogy megszokták a szülőktől. Mindig mondták,hogy csak nyűg leírni minek oda. Amúgy a Kamillát sokféle módon lehet becézni és szép is.
2018. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!