Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok a Kiara Míra névhez?

Mit szóltok a Kiara Míra névhez?

Figyelt kérdés

Szóba jött még az Anna Kíra csak sajnos az Anna mar nagyon gyakori lett. páromnak tetszik az Ajna Kíra, Ajna Míra es Ajna Kamilla is.

Ti melyikre voksoltok? Melyikre miért igen es miért nem?

Lehet batran véleményezni. Ne fogjátok vissza magatokat. Kivancsi vagyok hogy vadidegenek hogyan reagalnanak ezekre a nevekre. Hisz nem szeretném nevetség tárgyává tenni. Persze végül is csak mi fogjuk eldönteni a nevet. Puszta kíváncsiság hajtott hogy a kérdést kiirjam.



2018. ápr. 15. 20:28
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
72%
Csúnyák.
2018. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
72%
Egyedül az Anna és a Kamilla normális név, a többi (Míra, Kíra, Kiara) kutyanevek és az Ajna pedig olyan nagyon "ősmagyar", de hülyén hangzik, ,,Ajn, na!"...
2018. ápr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne Ajna nevű ismerősöm (igaz, csak a második neve), lehet, nekem is furcsán, hülyén hangzana, de így nem. Bár a Hajna jobban tetszik, szintén mert valakihez kapcsolom :)
2018. ápr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
51%

A Kiara Míra megítélése általánosságban negativ és kisebbségi felénk is ez egyértelmű

A Kamilla normál név

Ajna megoszlo


Bele tartozom az átlagba ami a véleményem illeti


Kisebbségi baba lesz amugy?


Hasonlo kaliberű más nevek nincsenek tarsolyodban?

Nekem tetszene a Várhegyi mellé:

Lívia

Lina

Amanda

Elvira

Eliza

Elina

Leila

Lia



Pl Várhegyi Amanda Lejla akár.

De ez a kiramira, nem névnek hangzik hanem mint pl sziamia

2018. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
A vezetéknév tudatában én a Kamillára vagy az Ajnára szavazok, mindenféle második keresztnév nélkül. (Mondjuk én soha nem is értettem minek választanak egy gyereknek 2 keresztnevet) Anna tényleg nagyon elcsépelt, minden varázsát elvesztette.Én még a Júliát megfontolnám,mert klasszikus de nem olyan gyakori,mint az Anna és jól hangzik a vezetéknévhez.
2018. ápr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
72%

Mi is Várhegyiek vagyunk:-) A rokonságban a 18 év alattiak között ilyen neveket adtak

Várhegyi Száva

Várhegyi Karolina

Várhegyi Emiliána

Várhegyi Patrícia

Várhegyi Mirella

Várhegyi Marina


A Ti neveitek nem tetszenek, ami szép az az Anna és a Kamilla.

2018. ápr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
81%

Várhegyi Kamilla

A többit semmiképpen nem adnám.

2018. máj. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim válasza:
Nekem a Mira névről mindig egy macska jut az eszembe...én nem tudom miért. Legjobb barátnőm kislányát is Mirának hívják, de én csak Bogyónak becézem, mert a Mira nem jön a számra. Nekünk ha egyszer végre összejön a baba és kislány lesz mi a következő nevek közül fogunk válogatni: Adrienn, Emília, Sára, Veronika, Flóra, Zsófia, és a Franciska.
2018. máj. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim válasza:

Várhegyi Nina


Nekem ez tetszene. De még ezek is szép nevek:

Liza

Maja

Karina

Lilla

Lia

Emese

2018. máj. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Nagyon nyelvtörőek szerintem is. Kamilla, és Annára voksolok, de csak magában. Kamilla Anna megint olyan erőltetett, vagy fordítva. Ordít ezekről a névkombókról, hogy mindenképp azt akartátok, hogy véletlenül se legyen mégegy ilyen nevű gyerek a világon. Szép vezetéknevetek van, így is különleges lesz a gyerek neve, ha csak 1 nevet kap. Vagy ha gyakoribb nevet kap. :)
2018. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!