Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok a Kiara Míra névhez?

Mit szóltok a Kiara Míra névhez?

Figyelt kérdés

Szóba jött még az Anna Kíra csak sajnos az Anna mar nagyon gyakori lett. páromnak tetszik az Ajna Kíra, Ajna Míra es Ajna Kamilla is.

Ti melyikre voksoltok? Melyikre miért igen es miért nem?

Lehet batran véleményezni. Ne fogjátok vissza magatokat. Kivancsi vagyok hogy vadidegenek hogyan reagalnanak ezekre a nevekre. Hisz nem szeretném nevetség tárgyává tenni. Persze végül is csak mi fogjuk eldönteni a nevet. Puszta kíváncsiság hajtott hogy a kérdést kiirjam.



2018. ápr. 15. 20:28
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
89%

Egyesével rendben vannak a nevek de együtt nekem haladzsa jut eszembe, konkrétan "kiszera méra bávatag". Vagy az Abraka Dabra. Egyszóval komolytalan.

Az Ajna Kamilla a legjobb talán. De az Ajna mellé nehéz olyat választani hogy ne tűnjön indulatszónak (Aj! Na!).

2018. ápr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon szép a vezetéknév. Kár ezekkel elrontani. Mind szörnyű, egyedül az Anna, ami szép név, igaz gyakori, de legalább némi komolyságot sugall vagy esetleg a Kamilla.
2018. ápr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😇 es az őszinte véleményeket 😇
2018. ápr. 16. 12:14
 24/44 anonim ***** válasza:
71%
Sok benne az ia-iá, mint a szamár. Én nem adnám így. Csak az egyiket, vagy valamilyen más magánhangzós keresztnévvel.
2018. ápr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a vezetéknévhez két rövid név illene, például Várhegyi Anna Liza. Nekem ez ugrott be elsőre.
2018. ápr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
27%
Ajna Mira
2018. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagyok egyáltalán régimódi... de nekem ezek a nevek nagyon újak. Nem nagyon tetszenek. Az Anna név viszont tetszik, ha egyszer lányunk születik, ez lesz a neve.🙄

De amúgy ne más véleményére adjatok. 😊

2018. ápr. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
66%
Várhegyi Kamilla Míra
2018. ápr. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
48%

Kamilla Míra

Kamilla Anna

Anna Míra

Míra Anna

2018. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
82%

Jesszus.

Anna Kíra, anyja kínja. Meg Míra meg Ajna. Brrr


Rémes kombinációkat találtál ki.


Az Anna az egyetlen normális név, meg a Kamilla, bár nekem nem tetszik, sosem adnam.

Akkor sem adnám a Kírát, Mírát ha normálisan leírható lenne (Kyra, Mira/Myra), Magyarországon cigós.

Az Ajna meg egyszerűen nevetséges. Ez tényleg adható név? Igaza van annak aki azt írta hogy ajj, ne! indulatszónak hangzik.

2018. ápr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!