Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamnak a Szilárd néven...

Kisfiamnak a Szilárd néven gondolkodunk! Adnád?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 15. 21:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem adnam, annyira nem tetszik, viszont van akire nagyon illik. Egy osztalytarsam jut eszembe, neki nagyon talalt a nevehez.
2018. ápr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
96%
Jó döntés! Az én fiam is Szilárd:)Bár mostanában mindenki Bence meg Máté xd
2018. ápr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
92%
Igen adnám! Naná! Kisfiúnk is Szilárd lesz az Apukája után! Alig várom, hogy így szólítsam! Már most tudjuk, hogy igazi kemény kis srác lesz.
2018. ápr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%

Szép név. Becézni meg szerintem nem is feltétlen kell majd ezt a nevet. Ha meg mégis akkor a Szili elfogadható, nem lányos!


Nem értem azt se ez miért olyan szigorú név. Ha a Szilárd szigorú, akkor a Bence meg a Zétény, Zsombor, Bence nevetséges (mert az is :)))))

Szóval én adnám!

2018. ápr. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
70%

Apámat így hívják. Nekem nagyon tetszik. Én adnámtam volna, csak a férjemnek nem tetszett, etért mást választottunk.

Ez egy komoly, férfias név, legalább nem a tucatból való nyálas Marci, Mátécska és Bemcuska.

2018. ápr. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint mondjuk nem adnám, de jó név, tetszik egyébként, sokkal jobban, mint egy Bence, Noel, vagy a most felkapott ősmagyar nevek...

Szerintem bátran adjátok :)

2018. ápr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem vállalható név, már nem annyira beszélő mert régóta benne van a köztudatban.

De a becézései nekem is lányosak. Az összes fura.

2018. ápr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem adnám, mert igaz jó hangzású név, de túl konkrét a jelentése. Mindig a halmazállapot jut az eszembe, meg hogy valami nem híg...
2018. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!