Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit főztetek ma a babátoknak?...

Mit főztetek ma a babátoknak? Mennyi idős? Ha van kedved, írj receptet is!

Figyelt kérdés

Holnapután 8,5 hónapos a kisfiam, és én az egész családnak paradicsomos halas tésztát főztem.

Pici hagymát kevés olajon üvegesre pároltam, hozzáadtam egy konzerves darabolt hámozott paradicsomot, egy konzerves rio mare tonhalat, kevés petrezselymet, kevés bazsalikomot, pici biovegetát, majd fél tömlős natúr sajtkrémet, összerottyantottam, és főtt durum penne tésztával tálaltam, a babámnak picit átturmixoltam.


2010. jún. 12. 20:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

8 hós fiam ebédje ez volt: karfiolt, salátát, répát és csirkemellet sós vízben megpároltam, közben rizst is főztem. Mikor minden puhára főtt, tettem friss petrezselymet az egészhez és összeturmixoltam.

(A szülők törpekakas pörköltet ettek nokedlivel. :)

2010. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Köszi a karfiolpöri receptet főzni fogok:)!!
2010. jún. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!