Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a szebb, menőbb baba...

Melyik a szebb, menőbb baba név? Benett, Nimród, Kevin, Ronald? Olyan nevet szeretnénk ami dominánsan hangzik.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 20. 23:23
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
89%

Ezekből csakis a Nimród. Ronald helyett Roland esetleg?

Benett, Kevin minden csak nem férfias név.

2018. ápr. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
82%
Egyik sem menő, hanem divatnév mind. Emellett még roma hangzásúak is.
2018. ápr. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
94%
Ebből csak a Nimród hangzik dominánsnak talán, nekem egyik se tetszik amúgy, Ronald különösen röhejes.
2018. ápr. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
63%
Nos, hogy nekem nem tetszenek ezek a nevek,ez magánvélemény. De dominánsnak nem mondhatóak ez tény. Szerintem egy fiúnév akkor találó,ha férfiként férfias, gyermekként becézhető. Ha fiam született volna: Ákos,Zsolt,Attila,Gergely nevek közül választottam volna.
2018. ápr. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem domináns nevek a kemény hangzásúak.


Mondjuk Erik, Konor, András, Richárd, Ágost, Domonkos.. hirtelen nem jut eszembe több, de két, vagy inkább három szótagú név legyen, amiben van g,k,r,d,z,t,v.


Nekem jobban tetszenek a vegyes hangrendűek, ahol magas és mély magánhangzók egyaránt vannak, de más is jó lehet, mondjuk ilyen a Tivadar.


Gyűjtsétek ki ezek alapján a férfi neveket, majd szűkítsétek, hogy melyik megy a vezetéknévhez, utána pedig az alapján szelektáljatok, hogy hosszú vagy rövid, mély vagy magas magánhangzók vannak e benne. A rövidektől pattogós lesz a név, mint az Erik, az hosszúaktúl nyugodtabb, mint az András.


Ha kiválasztottatok párat, tedd fel újra a kérdést.

2018. ápr. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
63%
Felénk nagyrészt cigányok viselik a Roland és Kevin nevet. A többi vállalható de nekem nem tetszik, de nem is nekem kell tetszenie, hanem nektek.
2018. ápr. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
80%
Ja most nézem Ronald, azt még annyira se adnám.
2018. ápr. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem a Roland a domináns, de nem tetszik. Kevin nyálas, Benett szintén, ráadásul tucatnév, a Nimród meg különleges.


De ha nagyon domináns hangzásút szeretnél, akkor add a Meddox-ot. Habár vki a személyiségétől lesz domináns, nem a nevétől.

2018. ápr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
92%

Benett, Kevin elcsépelt, felnőttként hülyén hangzó név.


Ronald helyett inkább a Roland.


Egyedül a Nimród vállalható, és dominánsnak is hangzik.

2018. ápr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
75%
Meddox? Jesszus😂
2018. ápr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!