Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg hiperaktív lesz az a...

Tényleg hiperaktív lesz az a baba aki korábban kezdi a különböző mozgásformákat és korán feláll?

Figyelt kérdés
Picink 3 hónapos kora óta van mozgásfejlődésben, mindent korábban csinált.Most fél éves és már megtette az első mászó ,,lépéseket" már tényleg mászik.Ismerős házaspár jött látogatóba, náluk a gyerkőc 3 héttel kisebb és még oldalra se fordul, azt mondják nem baj, mert míg a mi fiunk hiperaktív lesz az övék nem..Tényleg hiperaktív lesz a gyerekem mert korábban csinál mozgásformákat?

2018. ápr. 22. 15:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki pontoz itt le, minden esetre én mindenkinek küldtem a zöld kezet.

Köszönöm a válaszokat.

2018. ápr. 22. 19:15
 12/16 anonim ***** válasza:
82%
Hat és fél hós a kisfiam, kb egy hete mászik előtte kúszott már vagy 3 hétig. Nem extrém korai, engem senki nem riogatott ilyesmivel. Szerintem is csak irigyek és ez elég szomorú. Bár én néha örülnék ha lassítana kicsit, mert én nehezen tartom a tempót az egész napos pörgéssel.
2018. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Valamelyik válaszban volt egy cikk belinkelve, azt el is mentettem magamnak.Mozgásformát nem hagyott ki eddig és egy-két hétig vagy tovább kicsivel gyakorolt is mindent.Először hátról hasra fordult, aztán vissza és végül rájött, hogy oldala is van.Aztán körbe kúszott egy ideig utána hátrafele és úgy kezdett előre egy időben a négykézláb ringatózással és most ugye mászik.Eddig szerintem alapvetően mindent csinált amit kell és szépen sorba.Meglátjuk.Remélem csak feleslegesen parázok.


Amúgy én nem szeretem ezt a házaspárt.De páromnak jó barátai ezer éve és a csaj mindig beszólogat, általában legyintek rá és elengedem a fülem mellett, mert szóra se érdemes csak most olyan miatt szólt be ami bennem is felmerült és kicsit rám is ijesztett, mert ha nem csak én hanem más is hasonlóan látja akkor lehet van miért aggódnom.De remélem csak vaklárma.

2018. ápr. 23. 09:08
 14/16 anonim ***** válasza:

Az enyém is hiperaktív volt, most színházban énekel és táncol 8 évesen....

Ennyit erről ne foglalkozz vele, irígyek mert az övék kevésbé aktív!

Mi láttuk rajta hogy nem lesz egy kamuti" fajta- én örülök is neki, mert elég korán 1 éves kor körül énekelt, táncolt, járkált, sétált, a babaúszásában sem fáradt ki szerintem ha korán kezdi a mozgákordinációkat az lehet hogy előrevetíti de nem biztos, a miénk pl hangoskodásban is hiperaktív volt :))))))

1 percet sem aludtunk tőle...


Mi úgy döntöttünk, hogy köszönjük, nekünk 2. gyerekre már nem maradt sem kedvünk sem erőnk, szóval ettől még nem biztos, hogy tiéd hiperaktív.

2018. ápr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha te nem bírod azt a nőt, akkor nem kell meghívni! Fölösleges kellemetlenséget okoz neked. A férjed találkozzon velük máshol.
2018. ápr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!