Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell tudnia egy jó etetősz...

Mit kell tudnia egy jó etetőszéknek? Javasolnátok márkákat is?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

ami bevált.sima fa egymásba tehető lengyel etetőszék amit később külön asztalnak széknek is használhat aa gyermek. ez a kikában 7990.- ért van. Nekünk nagyon bevált mivel pont olyan magas összerakva mint az átlagos ebédlőasztal. Én ezt ajánlom

[link]

2010. jún. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Nekünk peg perego tatamia van, igaz ez már nem csak etetőszék, hanem hinta és pihenőszék is egyben.

De szerintem fontos a nagy tálca, az 5 pontos öv, a kicsúszásgátló, állitható háttámla, ha pihen, meg hogy guruljon, mert úgy könnyebb mozgatni

Viszont a legfontosabb, hogy jó minőségű anyagból legyen, mert a barátnőmék vettek egy pikolo vagy mi a nyavaja etetőszéket, a tálca a baba előtt úgy eltört, hogy elvágta a kezét, elég csúnyán.

2010. jún. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Fisher price etetőszék. Nekünk bevált. Amire figyelj:

5 pontos biztonsági öv, ne essen ki ha nyüglődik forgolódik benne.

Lába közt ha van kiesesgatlo jó, mert nem csúszik ki belőle.

Huzata ne az a merev viaszos vászon legyen mert hamar kireped elszakad.

Jó ha dönthető mert akkor már 4 hónapos korától használhatod!

Magassága állítható legyen, mert az asztalhoz tudod tolni beállítod a magasságát és veled tud az asztalnál enni, vagy ha leengeded saját maga bele ül és szuper szék neki.

2010. jún. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szia babydesign-pepe, nagyon stabil, dönthető 3 fokozatban, levehető dupla tálcás, több fokozatban állítható a magassága is:)
2010. jún. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
BabyOno, ugyanaz mint az előző, dönthető, 5 pontos övvel.
2010. jún. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez attól függ, mik a te igényeid. Én nem akartam 4 hós gyereket beleültetni, hiszen csak cicizett. 5 hósan viszont stabilan ült egyedül, így amikor elkezdtük a hozzátáplálást, akkor se kellett dönthető. Nekünk is fa szétszedhető van, amit az első válaszoló is írt, a kicsi szereti, asztalnak-széknek is használja, jól is néz ki az ebédlőasztalunkhoz - nekem nem volt más kívánalmam. Ja és a viaszosvászon borítás egyáltalán nem szakad ki könnyen, a lányom a harmadik baba, aki használja, de még semmi baja. Viszont ha rácsöppen, rákenődik a kaja, csak letörlöm és kész.
2010. jún. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Egyet értek az útólsóval. A Te igényeid számítanak. Mind funkcióban, mind anyagiakban.

A dönthetőség szerintem is felesleges, egy etetőszék nem pihenésre és nem játékra való. (Amíg nem ült biztosan, én autós gyerekülésben etettem őket, amit felraktam (és hozzácsatoltam) egy székre.)Ezen felül a görgős szerintem egyenesen veszélyes. Első babánál jónak tűnhet, de ha hosszú távra gondolkozol, a nagyobb majd fogja magát és dodzsemet játszik vele... Sőt, szerintem az első csemete is, ha picit nagyobb lesz, majd eltolja magát az asztaltól...

Már sokszor leírtam a mi szempontunkat, de Neked is szívesen megteszem:

nálunk az asztalra csatolható szék jött be. Könnyű, levehető, mosható (gépben), biztonságos, bármilyen asztalra feltehető, mindig jó a magassága.(Utazásnál egyszerűen magunkkal visszük, kicsire összehajtható) A baba egyből megtanul az asztalnál enni (zökkenőmentesen vált majd székre), a hozzátáplálás is könnyebb, együtt eszik a család, hamar "ellesi" mit hogy kell, hamar önállósodik, és megtanul "viselkedni az asztalnál". (Később nem rángatja a terítőt, nem nyúl a forróhoz, nagy késhez stb., ami mind ott van az asztalon...)

Mi Pierre Cardint vettünk, akkor éppen az is számított, hogy olcsó legyen, ugyanilyen típusból kaphatóak jobb minőségűek is talán, nekünk bejött, már a második gyermekünk nyűvi, most már kezd szakadozni, lehet, hogy egy harmadikat már nem bírna ki...

Jó választást!

2010. jún. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is baby design pepe van, nagyon szeretem. Összecsukható, dönthető, 2 nagytálcás, a tálca levehető, biztonsági öves, könnyű tisztítani, állítható magasságú és kb 19 ezer volt.
2010. jún. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a főbb szempontok a következők voltak: - dönthető legyen, - mosható és kényelmes, párnázott legyen a huzata, - guruljon de le tudjam fékezni, - levehető tálcás legyen a könnyebb takarítás érdekében, - kicsúszásgátló legyen a gyerek lábai között, - összecsukható legyen, - állítható legyen a magassága. Az már csak hab a tortán, hogy bele lehet kötni a gyereket biztonsági övvel. Ilyet választottunk ezek alapján: [link]
2010. jún. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia


Nekünk baby point pinta van.

Ennek is állítható a magassága,és dönthető is a támlája,meg duplatálcás (amit még nem használtunk ki 10.5 hónapos kislányunknál),könnyen tisztítható,5 pontos biztonságiöves,meg a lábaközt van a tálca egy része,tehát kiesésgátló is egyben így..! Viszont a mi nem tetszik benne..nem lehet a lábánál lévő részt állítani...tehát mondjuk hogy ne lógjon a gyerek lába... Lehet hogy ez nem olyan durva hiba,de azért zavar.. Még annyi a rossz benne,még ha nem is csak ennél a márkánál nézzük,szerintem figyelj rá oda majd te is ,ha veszel,hogy könnyen beleizzad ebben a melegben a babám,és ilyenkor én texzil pelust szoktam a fejéhez,meg a popsijához is rakni...

2010. jún. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!