Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan éltétek meg a harmadik...

Hogyan éltétek meg a harmadik baba érkezését?

Figyelt kérdés

Főleg ahol kisebb a korkülönbség.

Mindkét gyerekem szörnyen hasfájós volt, de a másodiknál már nem viselt meg annyira. Úgy éreztem minden egyszerűbb, mert van már tapasztalatom. Tervezzük a harmadikat. De félek is, hogy hogyan fogom bírni három kisgyerekkel. Abban reménykedek, hogy a harmadiknál már még lazábban fogok venni mindent.


2018. ápr. 25. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első nehéz volt, a második még nehezebb. A 3. és a 4. szinte fel sem tűnt, úgy belesimultak az életünkbe. 😊
2018. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Februárban született a 3. Ő az első, akinél tényleg élvezem a csecsemőkort. Megedződtem :D

Első 2 babám nekem is hasfájós, éjszakázós, sírós volt. Éjjel most is sokszor kelek, de valahogy kevésbé visel meg.


4,5 és 2,5 éves, ill 2,5hós baba anyukája

2018. ápr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jólesik olvasni amiket írtok. Abban bízok, hogy mivel a "nagyoknak" már kialakult napirendjük van, a kicsi is ebbe szokik bele és talán már emiatt sem lesz olyan nehéz.

Talán annyi meglepetés sem érhet. Van már jó evő és rossz evő gyerekem is. Stb.

Én is még sokat kelek. Az első pont akkor kezdte átaludni az éjszakát, mikor a kicsi megszületett szerencsére. Remélem a kicsi is nemsokára alszik majd.

2018. ápr. 25. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!