Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes bábám nem alszik...

6 hetes bábám nem alszik napközben egyfolytában eszik és kézben akar lenni. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
tegnap is aludt este 9től hanali 3ig és utána 5 től fél 8ig .óránként eszik ha nem adom neki ordít ha nincs kézbe ordít micsi áljak vele ?
2018. ápr. 25. 16:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést is fél kézel írtam mert most is szopizik.
2018. ápr. 25. 16:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja nincsen, a kisbabák ilyenek. Kell nekik a közelség. Ahogy idősödik egyre jobb lesz, nekem olyan három hónapos volt amikor már letudtam rakni 10-10 percekre. Használd ki , hamar elrepül ez az idő.
2018. ápr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első idők ilyenek:)Nincs semmi baja.Bár lehet nem is éhes óránként csak a közelségedre vágyik vagy a cici tudja megnyugtatni.
2018. ápr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen normális. Ez így lesz kb 1 éves koráig. Bár gyerekfüggő is. Az én 3 éves kisfiamnak még mindig nagyon fontos a közelségem. Együtt alszunk. Fogadd el, és vegyél egy jó hordozót.
2018. ápr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem növekedési ugrás. Pár napig hagyd sokat szopizni, utána helyre áll a rend.
2018. ápr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Növekedési ugrás! :)
2018. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszokat.😳😊
2018. ápr. 25. 21:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem is növekedési ugrás! Majd lesz még 3 és 6 honap körül is. Nekem mind két gyermekemnél észre is vettem!
2018. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!