Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tartottátok meg babátok...

Hogy tartottátok meg babátok első szülinapját? Mit csináltatok, hányan volatatok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A tortáját magam sütöttem. Feldíszítettem kicsit a nappalit lufikkal meg "boldog szülinapot" feliratú függőkkel. Hétköznapra esett, de aznap tartottuk. Apával megköszöntöttük, énekeltünk neki.

Este eljöttek külön-külön a nagyszülők is, majd hétvégén a barátaink.

2010. jún. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi itthon. :) Volt egy általam készített (sütést nem igénylő) torta, és egy cukrászdai csokitorta. Valamint sokféle szendvics. Testvérem, sógornőm, a nagyik és a legjobb barátaink + a gyerekeik voltak itt, összesen 14-en voltunk. Nappaliba pár lufi, sisak a gyerekeknek és kis trombiták :)
2010. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi akkor tartottuk a névadóját is. Tortát a névadó anyuka hozta. Kb 30-an voltunk, a mi házunkban.

Volt kaja, pia. A többi nem lesz ilyen nagyszabású. :)

2010. jún. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Áprilisban volt, kimerészkedtünk piknikezni a Kopaszi-gátra. 23-an voltunk összesen, nagyszülők, barátok. Volt répatorta, felnőtteknek brownie, gyümölcssaláta, tonhal-, avokádó-, olívabogyó mártogatós, hozzá felszeletelt uborka, répa és tortilla. Sütik, sós cuccok nagyszülőktől, innivaló víz, gyümölcslé, sör, pezsgő, gyerekpezsgő.

Gyerekeknek vittem buborékfújót, homokozó cuccokat, felnőttek beszélgettünk. Mindenki ült a fűre terített pokrócon, nagyon jól sikerült, bár rizikós volt, hogy fog kijönni egymással ennyi ember, különböző korúak, satöbbi.

Az ünnepelt meg élvezte a zsibongást, elvolt az ajándékaival.

2010. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!