Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen fajta cumit vetettek...

Ti milyen fajta cumit vetettek az érkező babának?

Figyelt kérdés
Avent vagy Mam a jobb szerintetek?
2018. ápr. 27. 10:58
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm😊
2018. ápr. 27. 11:14
 12/31 anonim ***** válasza:
88%
Nemvettem,ilyen ingyenes csomagokban volt 3 db is. Majd ha cumis lesz veszek,kipróbálásra ezek is jók,mam dm es nuk van ha jól emlekszem
2018. ápr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
66%
Tök mindegy. Tommee tippee-t vettem első körben, ez kb 2 hétig jó volt, aztán mam-os keült a szájába és onnan már csak az kellett. aztán úgy 3-4 hónaposan már tök mindegy volt, egy idő után pedig az egyetlen fontos az lett, hogy kék legyen :D
2018. ápr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
21%

A lányom is sír, de én megnyugtatásra sem cumit adok neki, hanem a mellemet.

Inkább azt szívogassa, mint egy szilikon mű dolgot és így a tejtermelésnek is jót tesz.

2018. ápr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
34%

En mam perfectet vettem és elfogadta a fiam. A kicsinek már direkt ezt vettem, ő is elfogadta.


Nem kell állandöan cumiztatni a babát az tény, de ezt könnyű kiküszöbölni. Az enyémek mikor elkezdtek forogni ébren nem igenyelték, én meg már csak alváshoz adtam oda ezután. Az tényleg nem jó, ha még 2-3 evesen is állandóan cumi van a szájában, de ezt nem csak úgy lehet megelőzni, hogy egyáltalán nincs.

2018. ápr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
31%
Én vettem, többet is, de pénzkidobás volt, egyáltalán nem fogadta el a lányom. Vegyél 1-2 olcsót, mert lehet nem lesz rá szükség, én sok cumimentes babát ismerek.
2018. ápr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
60%

14, ennek majd a bölcsiben is fognak örülni :D


MAM volt a termékbemutatós csomagokban, venni tomme tipeet vettem, ezt a kettőt szereti, de inkább a mam-osat. Ill a dm sajátmárkását, aminek nem csapott az egyik fele

2018. ápr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
38%

A fiam mindenfélét elfogadott.


A MAM-ot ajánlom, mert annak van mikrós sterilizáló doboza (abban adják), ki tudod főzni mikróban is.


A NUK cumi is jó volt, tök jó mintákban elérhetőek (ez inkább az anya igénye :D ).

De vettünk sima DM és Müller saját márkásat is. A DM-esnek egy picit vastagabb a tányérja (vagy mije) de amíg nem izzad nagyon a gyerek, nincs nagy meleg, nem okoz gondot.


A MAM meg Avent azért jobb, mert abból vannak olyanok, amiknek szinte nincs is tányérjuk, vagy teljesen lyukas, így nem áporodik be alatta a nyál.

2018. ápr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
32%
Semmilyet és az ingyen csomagosokat sem kapta meg, felesleges. 😊
2018. ápr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
63%
MAM és Nuk .Nálunk ugyan nem nagy cumis de van amikor jól jön . Azért az érdekelne ha az utcán üvölt a gyerek akkor előkapjuk a cickot h megnyugtassuk ? Meg inkább a cumira szokjon rá mint a kezére .
2018. ápr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!