Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen fajta cumit vetettek...

Ti milyen fajta cumit vetettek az érkező babának?

Figyelt kérdés
Avent vagy Mam a jobb szerintetek?
2018. ápr. 27. 10:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
58%

Nekünk a Mam cumi vált be. Én nem szerettem volna cumit adni neki, a mellem nem kellett, csak evésre. Így megkapta a cumit, elalvához nagyon sokszor szüksége van ra, utána kikopi.


Nekem az a lényeg, hogy ő jól érezze magát. Ha ehhez cumi kell akkor cumit kap.

2018. ápr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Hát multkor pont azt láttam hogy a pláza elott etette a kisbabat az anyuka egy padon ahol elsetalt 50ember 20perc alatt es el sem takarta egy textilpelussal na ilyenek is vannak

Igen ugy a jo ha neha cunizgat de nincs mindig a szajaban szerintem

2018. ápr. 27. 12:37
 23/31 anonim ***** válasza:
48%

Második vagyok. Nem értem, miért kell itt is rögtön támadni meg szidni azt, akinek a gyerekei nem voltak cumisok.


Én azon a véleményen vagyok, hogy ideális esetben nem kell cumi. Nyilván, az ideálistól eltérő helyzetekben jól jöhet.

A szülőszobai csomagban szokott lenni valamelyik ismert márkának egy-egy cumija, meg biztos hogy a látogató rokonok, barátok közül is hoz valaki, vagy akár többen. Nekünk is összegyűlt szerintem vagy 4-5 db.


Szóval előre bevásárolni cumit szerintem teljesen felesleges, ha meg majd kell, akkor az tényleg nem ügy bármikor beszerezni. De ez az én véleményem és az én tapasztalatom az én gyerekeimmel. Vannak a másik végleten a totál cumipártiak, akik már a kórházban is azt dugják a babájuk szájába a mellük helyett. És van a számtalan más eset a két véglet között.

2018. ápr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
75%
MAMot használtunk,àltalàban csak elalvàshoz,vagy végső esetben ,kb.2 hónapos koràtól,addig nem kellett neki.Semmi baja nem lett tőle.Màsfél évesen hagyta abba magàtól.
2018. ápr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
92%

"Második vagyok. Nem értem, miért kell itt is rögtön támadni meg szidni azt, akinek a gyerekei nem voltak cumisok. "

én meg azt nem értem, hogy egy nyilvánvalóan nem neked szóló kérdésre miért kell válaszolni.

Ha kéri valaki a babgulyás receptjét én se írom oda, hogy "fújj én nem szeretem, meg nem enném"

2018. ápr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Avent és Tommee Tippee volt az ingyenes babacsomagokban, illetve kaptunk egy MAM Startot.

Nem akartam rászoktatni, de amikor már sehogy se jó, a mellembe is csak bőgni tudott.. akkor csak előszedtük, ha már volt.

A Tommee Tippeet fogadta el és a MAM kellett neki legkevésbé, azt egyből kiköpte.

2018. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
92%
Röhej h olyanok írnak akik nem adnának cumit a gyerek szájába! Ti mit kerestek itt?! Kérdésre válaszolva mi Mam cumit használunk és nekünk bevált.
2018. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Csak a mam valt be. Fogalmam sincs hogy eltuk volna tul cumi nelkul, hiszen orditott mint a sakal nelkule. 1.5 evesen mar csak elalvashoz kell neki de utana kikopi. A fogai teljesen szabalyosak.
2018. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Na közben megszületett a kislányom és csak azt az egy fajta Avent Soothiet fogadja el amit linkeltem, az összes többit azonnal kiköpi. :)
2018. jún. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Gratulálok :) jó egészséget nektek

Bárcsak én is ott tartanék nekem még 6hét van vissza :(

Mennyivel született ha szabad kérdezni?:)

2018. jún. 4. 08:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!