Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha megbeszeltetek a parotokkal...

Ha megbeszeltetek a parotokkal hogy ha este felkel a gyerek akkor egyik nap o megy ki vele, masnap te, akkor ebben az esetbe is ragaszkodtok ehez?

Figyelt kérdés
Tehat abban az esetben ha delelottos a munkahelyen es fel 4kor kel? (2muszakos allas) o dobta fel az otletet h egyik este en megyek ki vele masik este o. Igy is tartanatok mahatokat ehhez, hogy ilyen koran kel a parotok? O azt mondja nem gaz, felkel vele ha rajta van a sor.

2018. ápr. 27. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálunk éjszaka volt mindig fent a gyerek, felcserélte a nappallal. Egy ideig (nem felváltva, csak amikor jónak láttuk vagy én fáradt voltam) volt vele az Apukája is. Kemény volt neki, így mondtam, hogy hadjuk, majd szólok ha szükségem van a segítsegére. Az első naptól kezdve etet, pelenkáz, fürdet...szóval ki vette és a mai napig ki veszi a részét a feladatokból, de azt nem várom el, hogy ő keljen éjszaka és nappal a munkahelyén 12 órát teljesítsen. Őt kirúghatják, én meg alhatok nappal is a mosatlan vagy a ruha megvár.
2018. ápr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk az kel hozzá, aki másnap nem megy dolgozni. Ha pedig mindketten megyünk, akkor az, aki tud, aki kevésbé fáradt (bölcsis, dolgozom).
2018. ápr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem evidens, hogy az kel fel a gyerekhez, aki nem megy munkahelyre dolgozni
2018. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Csatlakozom az eddigiekhez...az én gyerekeim már óvodások,de sosem vártam el,hogy a férjem keljen hozzájuk,ha egyszer én otthon voltam...

Emellett viszont segített a gyerekek körül,a kezdettől fürdetett, pelenkázó, ha kellett.

2018. ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én nem vánám így el, hogy felkeljen. Ahogy soha nem is kellett kelnie hozzá, mivel neki dolgoznia kell másnap. Ha hamarabb elalszom és ő még fent van, akkor persze ő megy be a babához ha felébred.

De ahogy fentebb is írták, ő nem tud ebéd után ledőlni a gyerekkel.

2018. ápr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ebben nektek kell dűlőre jutni. Ha ő azt mondja jó így akkor legyen így de én figyelném a helyedben és ha azt látnám hogy sok neki átvenném tőle. Nálunk éjjel mindig én kelek, hétvégente szokott választani a férjem egy reggelt amikor ő megy le a babával én meg alszok.
2018. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi felváltva keltünk. Egyrészt közös a gyerek, másrészt ő fél perc alatt vissza tudott aludni, én meg akármilyen fáradt voltam, 2-3 órán át néztem a plafont.

Aztán szerencsénk lett, mert úgy 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakákat, csak a fogzásnál voltak néha kelések később.

Már óvodás, ha időnként rossz álom miatt felébred, akkor az megy, akit hív.

2018. ápr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A felkel mit takar?

Nálunk a nagyobbat csak át kell hozni és alszik tovább. Tehát aki éppen hamarabb felébred az megy.

A kicsit szoptatom. Így hozzá én kelek. De pl. Ha már pelenkát kell cserélni akkor a Férjem csinálja. Ő 2 perc múlva alszik, ha én csinálom sokáig forgolódom.

2018. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hova kell vele kimenni?
2018. ápr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nalunk en keltem, bar szoptattam is. Annyi volt hogy amikor nagyon koran kelt, akkor az apja kelt fel vele es en aludhattam tovabb amig el nem indult dolgozni.
2018. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!