Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Refluxos anyatejes babák...

Refluxos anyatejes babák anyukáit kérdeznèm, hogy volt aki kipróbálta a tejmentes diétát és segített?

Figyelt kérdés

Csak mert ez olvastam:

Minden refluxos csecsemő esetében gondolni kell allergiára! Az egy évnél fiatalabb csecsemők refluxos problémáinak mintegy fele visszavezethető a tehéntej-fehérje allergiára. A tünetek hasonlóak lehetnek.



2018. ápr. 28. 22:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

3-as, el sem tudom képzelni, hogy mit tudsz enni ilyen szigorù diètával🤔

Nekem már ez a tejmentes id komoly fejtörést okoz.

2018. ápr. 29. 13:23
 12/14 A kérdező kommentje:
Megemeltük az ágy vègèt, de semmit nem ért. Pihenôszékben és adamo hintában is szokott lenni, de mivel sokszor cicivel alszik el, így elalvás elôtt nem tudom beletenni.
2018. ápr. 29. 15:24
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Régen nagyon nehéz volt, ma viszont már vannak gasztroblogok, amik segítenek a receptekkel, odafigyeléssel elég változatosan lehet étkezni így is.
2018. ápr. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem az anya táplálkozása miatt bukik egy baba. Tápszeres babák ugyanúgy hánynak.
2018. ápr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!