Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tojás és tejmentes diéta...

Tojás és tejmentes diéta mellett is órákon át sír a lányom. Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Cseppek közül egy sincs, amit ne próbáltunk volna, semmi sem hatott. Gasztros orvos tej és tojasmentes dietat mondott. Egy hónapja teljesen betartom, volt 1-2 hét, amikor kicsit kevesebbet sírt, de ezen a héten szörnyű, pláne ma!!! Nem tudok vele mit csinalni. Most is ordít az apukájánál, már én is kisirtam magam :( Ugyanazt eszem hetek óta, semmi új nincs, arra sem lehet fogni. Szélcsövet is használjuk, de nem használ. Segítsetek!!!

10 hetes baba anyukája.


2018. jan. 6. 20:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Hízik eleget, eszik eleget? Nem lehet, hogy éhes?
2018. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%

Szojat es mas keresztallergeneket kizartal? Miket eszel?

Mikor kezdodik a siras? Van kifejezett idopont, esemeny?

Laktaz cseppet kapott esetleg?


Izomtonus problemaja nincs esetleg?

2018. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hízik rendesen, azzal nincs gond. 250 grammot hízott az utóbbi 10 napban. De ma már délután óta eszik egy 2-3 percig és rögtön elkezd sírni. Arra gondoltam, hogy lehet nem jön a tej és mérges, éhes, ezért sirhat. Lehet egyáltalán olyan, hogy egyik napról a másikra kevesebb a tej?
2018. jan. 6. 21:27
 4/15 anonim ***** válasza:
41%

Igeny szerint szoptatott babanal nem szokott csak ugy elfogyni a tej, es a hizas sem erre utal... :)


A front nem lehet benne? Az enyemek kozul ketten nem birtak.

2018. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%

Nekem a fiam tej, tojás, szójaallergiás de a marhahús is gond. Eddig a csirkét meg bírta enni, már most arra is felmerült a gyanú. :( kakaósat inkább nem kap, mert arra is volt gyanú.

Szóját nem próbálod meg elhagyni? Olajos magvak is sokaknak okoznak gondot.


Ahogy a laktáz csepp sem olyan, mintha eleve laktózmentes lenne. Az anyatejben laktóz akkor is van, ha nem fogyasztasz.

2018. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Ha ennyire kinozza az anyatej, elgondolkodnek egy jo kos tapszeren ami neki valo.
2018. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
13%

Előző,és majd a tápszertől nem fog sírni? Azt csak egy műanyag vacak.


Kérdező, sokan a feje tetejükre is állhatnak, akkor is hasfájós a gyerek, de a 12. hétre el szokott múlni, addig tarts ki.

Miket eszel? Én nyolc héten keresztül csak almát, krumplit és síma kenyeret tudtam enni minden mástól fájt a hasa.

2018. jan. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

Nem muanyag vacak :@

Az en lanyom nem volt hasfajos a milumiltol.

Jo volna, ha kicsit megvalogatnad a szavaid.

Anyatej rulez, de mikor nincs v ordit a gyerek, nem ordogtol valo..

2018. jan. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%

6-os vagyok.

Igaz nekem mar nagyobb gyermekem van.

Anyatejes volt 6 honapos koraig, a hasfajas 3 honapos koraban mult el, de nem orditott allandoan es pl a szelcso segitett rajta.

De ha azon mult volna hogy mennyire faj a hasa es amikor mar semmi sem hasznal akkor bizony lehet adtam volna neki tapszert! Ebben az esetben amikor mar az anya is szinte semmit sem ehet( meg nem is eszik mar), a gyereknek ugyan ugy faj a hasa, el lehet gondolkozni a tapszeren. Tenyleg nem ordogtol valo, rengetegen ezen nonek fel, semmi hatranya nincs!

2018. jan. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Gyümölcsök közül semmit nem ehetek, se magvak, a zöldségek 90%-a, ugye tejes és tojásos dolgok kilőve. Amiket eszem az csirkehús, rizs, krumpli, néha cukkini és sárgarépa. A reggelim vajas pirítós, de az mindkettő tej és tojasmentes. Mentes műzli, kokusztejjel, ilyenek. Őszintén szólva mindenki azt mondja, hogy feleslegesen "szenvedtem" végig a karácsonyt meg mindent az utóbbi egy hónapban, mert sajnos így is sír. Szerintem egy icipici változás, javulás van, mióta leálltam mindennel, de tényleg csak kicsi. Őszintén szólva a tapszeren már mi is elgondolkoztunk, van is itthon egy doboz tejfehérje mentes, de mindenki szerint önzőség lenne elvenni az anyatejet a saját nyugalmam érdekében. Bár szerintem a hasfajas közben ő sem nyugodt, nem csak én.
2018. jan. 7. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!