Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire szép név az kislányna...

Mennyire szép név az kislánynak hogy Lara?

Figyelt kérdés

Már rég a kedvencem

És ha kislány elgondolkozok hogy ez lesz a neve.

Csak zavar hogy rubint réka lányára asszociál a fél magyarország..


2018. máj. 2. 15:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A másik ötletünk a Zoé.
2018. máj. 2. 15:23
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Rubint Réka annyit dumál, hogy a fél országnak zúg tőle a feje. Ettől még a Lara név szép, és nem kell lemondanod róla, mert néhány celeb szajkózza.
2018. máj. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Mindenhonnan dőlnek a Larák meg a Zoék meg a Lara Zoé kombók. Amikor már megláttam a Larát gondoltam "milyen egyedi" választás aztán még a Zoét is... Inkább el sem mondom a véleményem. Idén szerintem még nem láttam kislányt más névvel világra jönni.
2018. máj. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem gàz név

(mondom úgy, hogy a mi lányunk beceneve Lora..)

2018. máj. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a Lara és a Zoé is kutyanév. :D
2018. máj. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
A Zoé abszolút tucatnév,a Lara meg szerintem eléggé erőltetett és nekem is az jut eszembe róla,hogy a Rubintékat majmolja az,aki ezt a nevet választja.Ugyanúgy ,ahogy a Nátán Istenes Bencééknél vagy a Benett ,Sebestyén Balázsnál.
2018. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Lara Croft-ra (Angelina Jolie) többen gondolnak, mint a R.R. lányára.
2018. máj. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Csúnya szerintem, én nem szeretem a Lara, Lora, Lana, Mira, Mia, Zara és hasonló neveket, szerintem nem embernek valók, ennek ellenére mind hihetetlen tucatnév.


A Zoé még elmegy, ha csak ebből lehetne választani egyértelműen Loé.

2018. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Zoé
2018. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk a kutyasuliban vn 2 Lara (egy spániel és egy kis keverék) és egy Zoé(jack russell). Egyik nevet sem tudnám elképzelni embernek. A Laura viszont nem olyan vészes.
2018. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!