Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11honapos babát rá lehet...

11honapos babát rá lehet bízni egy teljes hétvégére másra?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy 11hónapos kislányom és az lenne a kérdésem hogy rá bízhatnám egy hétvégére a nagylányomra aki már nem velünk lakik (20éves jelenleg várandos) ?

Ilyenkor már rá lehet bízni másra a kicsit? Hisz nem idegen szereti nagyon a kislányom a nővérét


2018. máj. 3. 09:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Nekünk muszáj volt másra bízni több napra 9 hetesen, majd 8 hónaposan. 9 hetes korában ez semmi gondot nem okozott, 8 hónaposan már igencsak ki volt borulva, nem tudott aludni éjjel, folyton bőgött szegénykém. Most 11 hónapos és szerintem nagyon nehéz lenne neki pár napot egyedül maradni, persze ha muszáj mennetek akkor ez van.
2018. máj. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
52%

Ne haragudj, de te tényleg az anyja vagy?

Ha igen, neked kéne a legjobban tudnod, hogy a TE gyerekedet lehet-e másra bízni.

2018. máj. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Neharagudj te ANYA vagy? Érdekelt mások véleménye hogy ki mikor bizta másra a kisbabáját

Ha nem a kérdésre válaszolsz minek írsz ide?kényszert érzel rá? Nyugodtan olvasd el x eld kí ennyire egyszerű

2018. máj. 3. 09:44
 4/31 A kérdező kommentje:

A másik meg igen nekem kellene tudnom lehet e másra bízní,de még soha nem bíztam másra innentől kezdve honnan tudjam?

Nem volt benne még részünk,ezért nem tudhatom,ezért érdekelt e téren tapasztaltabb anyukák véleménye

2018. máj. 3. 09:47
 5/31 anonim ***** válasza:
40%
Nyugodtan rábízhatod.:-)
2018. máj. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem próbáld ki. Hagyd ott pár órára, egy délutánra. Nálunk én kezdek el aggódni két óra múlva,a gyerek jól eljátszik. 1.5 éves. Aludni még nem aludt el mással, csak velem, szerintem az gondot okozna.
2018. máj. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
48%

Van egy 20 évesed is, nem első gyerekes vagy, de nálad tapasztaltabb anyák véleményére vagy kíváncsi, mert képtelen vagy ennyit eldönteni??? Ordas kamu.


Igen, anya vagyok. Nem volt okom 11 hónaposan az apján kívül másra bízni, főleg nem egy egész hétvégére.

2018. máj. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
42%
Mi lehet az a fontos dolog ami fontosabb mint a gyereked lelki jólléte?
2018. máj. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom én az 1 éves fiamat adtam oda anyosomnak hogy aludjon ott. Este haza kellett hozni. De próbáld meg hátha marad.
2018. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
65%

"Gyerek lelki jóléte" meg a többi.


Ne haragudjatok, de egy 11 hónapos gyerek jó esetben már eléggé önálló ahhoz, hogy mással is el legyen. Ha a szóban forgó kislány barátkozós, a családi összejöveteleken szívesen van más ölében vagy más társaságában, akkor miért ne lehetne ott hétvégére egy családtagnál? Ha bébiszittert mondott volna, na az más, az nekem nagyon idegen dolog.. De embere válogatja, a család és a kislány személyiségét kell nézni.


A fiam 2 hónapos kora után havi rendszerességgel ment mamázni. Volt hogy ott is aludt. Egyáltalán nem volt trauma neki, sőt, nagyon jól érezte magát, jókat aludt és evett ott. Amikor már 1 év körül volt és önállóbb lett, akkor sem keresett, hogy hol vagyok. Nem lett nyűgös. De ez a személyiségtől függ.


Viszont. Ha épp anyán lógós korszakában van, akkor igen, okozhat nyűgösséget a távollét. De ezt az anyuka tudja, mi a helyzet épp.

2018. máj. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!