Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapszeres babanal mennnyi ml...

Tapszeres babanal mennnyi ml kell ennie?

Figyelt kérdés
Arrol lenne szo hogy ugye 3640 50 cm el szuletett a kisfiunk de 3420 al jottunk ki sulyveszteseg miatt ezzel nincs is gond ilyen 90 ml eket eszik/evett tegnap voltunk a vedononel es 1 honaposak vagyunk es 4,54 grammes 54cm. Kerdesem az lenne hogy adjunk esetleg tobbet? Mer hogy neha tovabb fenn van etetes utan sir de nem mertunk meg tobbet adni ne h sok legyen vagy mennyi az idealis egy "ekkora" babanal ?
2018. máj. 4. 05:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
44%

8-as ezt akkor értsd ahogy akarod:

"volt kb 20 ml viz meg 90 tapszer", de 20 ml vízből nem lehet 90 ml tápszert csinálni, szóval szerintem plusz 20 ml vizet adott neki.

Azt hogy te mit adsz a saját gyerekednek a te dolgod, nekünk kettő gyerekosztályon nem ajánlották a víz, vagy tea adását, illetve a védőnő és a gyerekdokink sem, hát én inkább nekik hiszek, bocs.

Amúgy baja gondolom nem lesz a víztől, max. kevesebb tápszert eszik, mint kellene.

2018. máj. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

“Nekik hiszek, bocs.”


Nézd, én nem mondtam, hogy mindenki adjon vizet a gyerekének és azt sem, hogy vízre szükség van. Te állítod, hogy nincs szükség, mert mások ezt mondták. Nem kell nekem hinned, hiszen én nem állítottam semmit, csak azt, hogy Te is szomjas vagy, meg én is az vagyok. Ezétt én adok a fiamnak, mert józan ésszel végig gondolva szomjas, és a saját szememmel is ezt látom. Egyébként egy nap átlagosan 2*100, 3*130, 1*150 és 2*60-70 eszik meg, változó, hogy mennyit kér, de, ha éhes adj neki többet, ha jól lakott el fogja utasítani a cumit. Az én fiam az első perctől sokkal többet evett, mint ami a dobozra van írva. 3200-al (és 53 cm-vel) született most 10 hetesen 5 kg és 62 cm.

2018. máj. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen szomjas vagy, de te is olyan aranyba eszed a tésztát vízzel, mint a baba a tápszert?
2018. máj. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, 6 evéssel 113,5 mili jött nekem ki ekkora súlyhoz.

Visszagondolva, nekem 6 hetesen volt ennyi a baba és tényleg 6x 120 milit evett bár néha hagyott belőle.

2018. máj. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!