Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az elején az újdonsült apákat...

Az elején az újdonsült apákat miért nem érdeklik annyira a babák?

Figyelt kérdés

Megszületik a baba és elmúlik a varázs

A mindennapi sírás marad, az anya szokás szerint elhanyagolja a párját és soha nem ér rá semmire



2018. máj. 6. 19:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
80%
Honnan tudod? Mindegyiknél ott ülsz? Nálunk nem így volt.
2018. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem minden embernek tökéletes a kapcsolata a másikkal. Ez manapság már nagy ritka, így a kérdésem nem is erre irányult.
2018. máj. 6. 19:53
 13/23 anonim ***** válasza:
73%
Túlságosan pesszimista vagy és a saját rossz életedet, rossz tapasztalataidat vetíted ki másokra, de több a jó kapcsolat, mint hiszed.
2018. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
2018. máj. 6. 19:59
 15/23 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk nem így volt/van. Mindketten nagyon akartunk gyereket, rengeteget küzdöttünk érte. A férjem pont ugyanannyira részt vesz mindenben mint én. Sőt nala talán előbb alakult ki a feltétel nélküli szeretet mint nálam.
2018. máj. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
44%

Nem értem hogy kb ugyanazt írom mint a többiek mégis én vagyok lepontozva.

Mások meg felpontozva.

Csak nem itt van a rajongom is?

2018. máj. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
33%
11-es. Persze ez lenne a normális, de a legtöbb férfi hazaér munka után, megkajál és leül a tv elé, mert ő fáradt (tisztelet a kivételnek). Sok nő meg ezt ráhagyja, és elfogadja, nem tesz ellen semmit. Ez azt eredményezi, h a kicsi egyre kevésbé van el az apjával, az apja emiatt mégkevésbé akar a kicsivel lenni és beindul az ördögi kör.
2018. máj. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
93%
Nalunk sem igy van/volt. Mindenbol kivette a reszet, sot! Volt hogy 50-50%ban csinaltuk. Nagyon is sokszor. Ikreket szultem, maskepp nem is lehetett. Imadja oket, foglalkozik veluk, furdet, etet, jatszik, szeretget. Imadom ot amilyen, mindenkinek ilyen Ferjet es Apat kivanok. Sajnos valoban vannak olyanok akikrol irsz kerdezo. Oszinten sajnalom is az anyukat...De kozelsem mindenki ilyen. Szerencsere. :)
2018. máj. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én hétvégén konkrétan alig tudtam kivenni a lányokat az apjuk kezéből, el se engedte őket, már a legelején is. Minden este együtt fürdetünk, vannak közös apa-lánya rituálék, már pici babaként is. Imádják egymást és már az elsővel is tudott mit kezdeni a férjem, 3 naposan is. :)
2018. máj. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A férjemet érdekelte, magától jött, amikor hazajöttünk a kórházból, hogy mutassam, hogy kell pelenkázni, hogy öltöztesse, hogy fogja meg. Sokat aludt a mellkasán a lányunk, mikor kicsi volt. Mondjuk nekünk nem szar a kapcsolatunk, sosem volt az. Sőt, épp tök boldogok vagyunk mindketten, mert 2 napja derült ki, hogy jön a második babánk. Nekünk jó élmény volt a babázás abszolút, alig várjuk a kicsit :)
2018. máj. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!