Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babád mennyit...

1 hónapos babád mennyit eszik? Én sokallom amit az én babám megeszik.

Figyelt kérdés
120 ml tápszert csinálok neki. Tegnap óta kiette mindet de sírt utána keservesen. Azt hittem sok volt neki és nyomja a pocakját. Majd kb 1 óra múlva adtam neki hátha éhes megevett még kb 20 ml-t. Most is 120 at csináltam neki de megint sírt és még utána megevett 20 ml-t. Nem sok ez neki.? Éjjel kétszer kel és akkor 60-70 ml-t eszik. 3480 al született most 4140 gramm.
2018. máj. 7. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fáj a hasa?
2018. máj. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem sok. Az én egy hónapos babám is annyit eszik. És nem tűr tőle sokszor még 2 órát sem.
2018. máj. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kaki kicsit nehezen megy neki de amúgy nem hasfájós. Eddig én is azt hittem azert sír mert fáj a hasa de ezek szerint szüksége volt arra a 10 ml tápszerre.
2018. máj. 7. 11:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem sok. Az enyém 130-at evett, de kicsit kisebb volt.
2018. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tápszert nem szabad óránként adni a babának, mert össze érnek az emésztési folyamatok és hasfájás lehet a vége.

Miénk 60ml-t evett 6 hetes koráig de ez biztos, hogy gyerekfüggő.


Amúgy a súlya, mármint amit egy hónap alatt összeszedett normális.Szóval valószínűleg agyon etetve nincs.Lehet nem kellene utólag adni még neki azt a 20ml-t, talán csak a közelségedre vágyik nem kifejezetten a kajára.

Amúgy valamikor 1 hónap körül van egy növekedési ugrás is nekik.

2018. máj. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Voltak furcsa napjai, de kb 6 hetes korig 6x 90 milit evett. Volt mikor kevesellte és többet is csináltam neki, pl 5 hetesen napokig kérte a 120-at, növekedesi ugrás szerintem nála 3 hetesen volt, akkor meg kb ennyit evett ő is 1-2 napig. A 120 kevés volt, 150-ből hagyott is. Pont 4100 volt ő is 1 hónaposan (3570el született).

A kicsi 120 milit csak 2 hónapos kortól kérte, addig 90 ml volt az adagja, növekedési ugrást én max enyhén tapasztaltam 4 hetesen, (bár sűrűbben evett talán) de ő kisebb is volt, 3500 gramm és 3000-el született.

Szerintem hagyd rá, ha ennyire van szüksége...

2018. máj. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam is ennyit evett.most 250-270 ml. 68 cm es 6230gram. De o mar napi 3x kap tapit 1x sinlac 1x babaetel. 5hos es kapom h vekony de tul etetem... de ha tuletetnem duci lenne. :/
2018. máj. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!