Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babam mindent...

10 hónapos babam mindent megeszik, ami a keze ügyébe kerul. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Legyen az szőnyegbol cerna (rongyszonyegunk van),porcica,morzsa(ez meg ajobbik),papir,teso matricai,viragfold(viragunk mar nincs is..),vakolat....barmi ami a foldon es elerheto magasságban van...kint le sem veszem rola a szemem...kavics,homok,fű,level...johet barmi...mikorra novi ezt ki??? Nagyobbikom sose csinálta...nem mondom hogy nem vett a szájába dolgokat,de nem Ennyire.. Hiaba porszivozok,torlok fel mindent,talál magának mindig valamit..
2016. jún. 10. 06:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szomszéd kislány 16 hónapos, most kezdi megérteni, hogy nem szabad, de az anyjànak résen kell lenni, és szólni neki. Néha az én 10 hósom is ezt csinàlja, ém sűrűn takarítok, meg nagyon odafigyelek. Mást nem tudok tenni.
2016. jún. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
a lanyom 12-14 honapos kora kozt csinalta...meglegyintettem a kezet finoman hogy nem szabad meg raszoltam...ahigy az elso irja kb 14 honaposan mar kepes volt megerteni hogy nem szabad...mast nem tudsz csinalni mint hogy kitartoan raszolsz es varsz.
2016. jún. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam is mindent betömött a szájába(katicát is :)), de olyan 11 hónapos lehetett, amikor ez ritkulni kezdett(persze, mindig rá is szóltam, elhúztam a kezét), most 1 éves múlt, és már csak 1-2 naponta próbálkozik ilyesmivel. :) Szóval csak mantrázd, hogy 'nem szabad', és vedd el a kezét. Na meg légy készenlétben. :)

Szerintem egyénfüggő, hogy mikor hagyják el.

2016. jún. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Üdv a világomban :D 11 hónapos, bármi kerül a kezébe, tuti, hogy a szájában köt ki. Ez azóta így van, mióta képes dolgokat berakni a szájába, de azóta durva, mióta mászik és feláll. Nem tudok elég alapos lenni, mindig talál valami apró szöszt legalább, amit egyből enne is meg. Hát nem könnyű... Próbálok mindent eltüntetni, ami ehető méretű, és nagyon figyelek. Na meg ezerszer elmondom egy nap, hogy nem szabad, nem eszünk meg mindent. Majd kinövi (remélem minél hamarabb).
2016. jún. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kitartok! :) koszi a válaszokat. Egyebkent mar most nagy franc,ha egy másodpercre nem figyelem,mar nyomja a szájába ami a keze ügyébe kerul...ranezek,megkérdezem mi van a szádban? Es röhögve elmaszik,asszem lassan kezdi erteni😂 utolso neked is kitartás :)
2016. jún. 12. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!