Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Homokos tengerpatton 8 hónapos...

Homokos tengerpatton 8 hónapos babával milyen tapasztalaitok vannak?

Figyelt kérdés
Homok kóstolás:), pelenkázás egoldása stb..
2010. jún. 14. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

8 hónapossal nem tenger hanem balaton de majdnem ugyanaz.

víz: ha tiszta nem gond

legyen egy kis keménytalpu szandija hogy a kagylóhéj ne sértse fel a lábát

a medúzákra vigyázni

minden órában kenjétek be

a homok nem finom erre rá fog jönni nem lesz baja tőle

pelenkázás: úszópelust vigyetek mert ott biztos drágább lesz egy papír eldobhatón lehet pelenkázni de nagy baba már ő ha megkapaszkodik benned felhúzható pelust használjatok inkább.

Jó nyaralást!

2010. jún. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tenger és Balaton nem egészen ugyanaz. Mivel a tengervíz sós (tehát eleve van némi fertőtlenítő hatása), kevésbé esélyes bármi fertőzés. Viszont, homokos partra nem mennék pici babával, a homok már inkább gáz. Inkább kavicsos, sziklás környéket javasolnék. Hova indulnátok? Mi visszajárunk Makarska-ra évek óta (Dél-Dalmácia), tuti családos hely.
2010. jún. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mi is készülünk tengerpartra, már alig várom! akkor lesz 13 hós a kisfiam, de ha úgy jött volna ki a nyár, mentünk volna 8 hós korában is. Az orvos azt mondta, a tengerben nyugodtan fürödhet, kenni kell a bőrét, kalap a fejére mindig és árnyékban legyen. Ennyi.

én kifejezetten homokos partot kerestem, szerintem kisbabával tilos kavicsos partra menni, már ha nem szeretnéd 3 másodpercenként a szájából kikotorni a pici kavicsokat, amiktől meg is fulladhat. legalábbis az én fiam mindent a szájába töm, akkor már inkább a homok, azt sem engedem majd neki, de a sok kicsi kavics szerintem ezerszer csábítóbb és veszélyesebb.

2010. jún. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!