Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megéri ezeket a játékokat...

Megéri ezeket a játékokat megvenni?

Figyelt kérdés

Vtech sétagolyó

Fisher price sütifaó kincsesbödön

Fisher price csigabiga


Mennyi idős babának vetted?


2018. máj. 9. 10:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Csigánk volt, 8 hónaposan kapta a gyerek. Imádta.

Én nem vettem volna meg, mert volt már sima egyszerű retro formabedobónk. A csiga annyival tudott többet, hogy klasszul lehetett a formákat a buci fejükön pörgetni :)

2018. máj. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Én személy szerint nem szeretem az ilyen játékokat, amik mozognak meg zenélnek. Nézz utána, ha érdekel, hogy miért károsak, és miért fejlōdik sokkal jobban a gyerek egy hagyományos labdával vagy formabedobóval játszva.
2018. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
En is utalom ezeket, utobbi kettot kaptuk ajandekba, de eladtam.
2018. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Mindhárom volt kislányomnak. Legjobban a csigát szerette.
2018. máj. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Csiga van, a nagyobbik imádta 8-9 hós kortól, a kicsit hidegen hagyja (10 hós) a nagy feltalálta magát játékokkal, a kicsit semmi se érdekli 3 percnél hosszabban, ez alöl a csiga se kivétel meg szerintem a többi se lenne.
2018. máj. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk setagolyonk van.inkább a zenére táncolt nem nagyon érdekelte hogy gurul :D
2018. máj. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 2 sütifalónk is van. Az egyiket mi vettük az első karácsonyára, ekkor fél éves volt. A másikat rokontól kapta. Egy éves korában kezdte el használni, de nem tartott sokáig. Hamar rájött, hogy melyik forma hova tartozik és unalmas lett neki. Felesleges volt megvenni. Megteszi egy olcsóbb formsbedobó is. A másik kettőt nem ismerem. Viszont mi hasonlóképpen jártunk a tanuló kutyával, almával és a montessori toronnyal is.
2018. máj. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Sétagolyónak szerintem fogyatékos hangja van, ahogy az összes v-tech játéknak ,nem értem miért ezt a faszit válaszották ének hangnak, nem kötötte le a fiamat, ellenben sütifalót még most 2 évesen is szereti, kb 8-10 hónapos lehetett mikor kapta.
2018. máj. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%
Egyiket sem vettem meg. Ezerszer jobb, értelmesebb, hasznosabb játékok vannak.
2018. máj. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sétagolyót kaptunk ajándékba, nem sokáig köti le a gyerekeimet. 1-2 éves kor között valamennyire érdekelte őket. Pénzt nem adtam volna érte :-)
2018. máj. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!