Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eddig átaludta az északát 2...

Eddig átaludta az északát 2 hónapja, most 4 hónapos. Mostanában viszont 2 óránként megébred és sír. Megváltozott kislányom alvása a foga miatt?

Figyelt kérdés
Nem éhes mert ahogy felveszem elalszik. Hallottam hogy ezelőtt is megébredt de visszaaludt magától. Foga jöhet? Lázas volt tegnap és lehet hogy a nurofentől fájt a hasa?
2008. okt. 30. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! lehet h csak rád van szüksége, a közelségedre és h érezze az illatod, próbáld meg h vagy magad mellé teszed 1 éjszakára és együtt alszotok, vagy ha ez nem megoldható akkor aznap ami rajtad volt poló tedd a kicsi feje mellé h érezze az illatodat a ruhából és ez is lehet h megnyugtatja, mert ha azt mondod h felveszed és nem éhes hanem megnyugszik és elalszik a kezedben akkor rád anyucira van szüksége egyértelműen.

próbáld ki

További boldog babázást és nyugodt békés éjszakákat kívánok nektek!

üdv.5 hós baba anyukája

2008. okt. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ma este aludt rendesen. Amit írtál azt megtettem már régen csináltam most este pont ezt tettem megint és lehet ez tett jót. Amúgy lel hozzá szívesen csak nem tudte mire vélni ezt a válltozást. Remélem ha a foga lessz a ludas tudok Neki időben segíteni zselével hogy nesznvedjen. Neked is jó babázást és szép napot.
2008. okt. 31. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!