Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem jó sehogy a 3,5...

Miért nem jó sehogy a 3,5 hónapos babámnak? Se ölbe, se babakocsiba, se a kiságyba?

Figyelt kérdés
Másfél hónapos koráig nagyon jó baba volt,aztán amióta kezdi egyre jobban felfedezni a világot sehogy nem marad el amikor álmos. Ha ölbe veszem szinte kirúgja magát az ölemből. Ha leteszem a kiságyba ordít. Babakocsiba úgyszintén.már teljesen ki vagyok merülve,éjszaka is sokszor fel van. Anyatejes baba. Cicin se alszik el. Inkább el kezd rajta sírni. Volt valaki így?

2018. máj. 10. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Az utemes setalas, rugozas, szabad levegon seta segitett. Mindezt hordozoeszkozben, mert a babakocsiban sirt, karban cipelni meg nem birtam volna. Gimnasztikai labdatok van otthon? Abbol a nagyobb fajtabol, amin ulni lehet. Na az egy iszonyat hasznos cucc, es nem is draga. Azon rugozva is tudtam altatni, ha hintaszekben nem sikerult.
2018. máj. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt hittem csak az én gyerekem ilyen. 😄 Nincs sajnos labdánk,de be fogok szerezni egyet. Hátha az segítene nekünk is. ÚjabbAn éjszaka is rengeteget fel van amióta tudja magát felfele tolni az ágyon a lábával.
2018. máj. 11. 08:54
 3/3 anonim válasza:
Gondolom most indulhatott be nala a mozgasfejlodes plusz a leirtak alapjan most tart a 3 honapos novekedesi ugras is. Utobbival kapcsolatban rakd minel tobbet mellre, akkor felszaporitja a tejet (ez nehany nap), es akkor szerintem a szoptatasos resze megoldodik. A masik meg... amikor beindulnak a nagymozgasok, meg rosszabb is lesz... nekem 8 honapos a kislanyom, tegnap ejjel tobbszor arra keltem, hogy almaban maszott es fel akart allni a kisagyban... ja es neki meg a foga is mocorog. Kitartas...
2018. máj. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!