Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Habszivacs puzzle szőnyeget...

Habszivacs puzzle szőnyeget honnan rendelhetek az interneten?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, ami nem tartalmaz kis darabokat (pl. számos, betűs). Sajnos a közeli kis tescoban nem árulnak ilyet. Licites oldalon most épp nem találtam, csak ugróiskolásat, az a bébinek nem jó...
2010. jún. 14. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Van olyan ami nagy és sima szürke.talán auchanban.
2010. jún. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én találtam neked! Egyébként nemrégen vettem én is, és az ugróiskolás fajtát vettem, azt is le lehet tenni a földre, nem csak abban a formában.


[link]

2010. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia


Mi itt vettünk 2 ilyen csomival :)

[link]

Jobb áron van,mint amit előttem belinkeltek neked,mert ez így 160 ft-ra jön ki,és nem 180 ft-ra/db..

2010. jún. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is ugróiskolás, de azt is ki lehet rakni normálisabb alakban is ;)
2010. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszi!!!!! Jó áron van a babyfun-ban és pont ilyenre gondoltam. :-)
2010. jún. 14. 17:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia


A 16.48-as vagyok..


Az elfelejtettem írni,hogy lehet,hogy konkrétan nem lehet a neten rendelni.. Viszont fellehet őket sokféleképpen keresni,én pl telefonon tettem meg. Amúgy előtte mi voltunk náluk vásárolni mielőtt megszületett a babánk,és nagyon kedvesek. Kicsit erre is arra is rábeszélik az embert,de nagyon segítőkészek! Én pl így vettem egy bimbóvédőkrémet,amit ha egyszer használtam,akkor sokat mondok,és az is olyan 3000 ft körül lehetett...már nem emlékszem pontosan az árára...:) Szóval most ott figyel a polcon..:) DE sok okos dolgot is mondtak,amire pl nem is gondoltunk volna,mert hát ügye első baba,és nem voltunk túl járatosak a témában..:) Na mindegy...Na de gondolom neked már biztos megvan a babád,mert hát ügye habtapit veszel..:)


Bocsi...sok hülyeséget összehordtem hirtelen...:)

2010. jún. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi, nem baj, hogy nem lehet neten rendelni, de azt írják, hogy elővétellel fizetve postáznak. Csak nem pár kattintás, hanem telefonos megbeszélés lesz. De nekem így is nagyon jó.

Még egyszer köszi! :-)

2010. jún. 14. 18:45
 8/8 anonim ***** válasza:

17.44-es vagyok.


Nagyon szívesen!!! :)

2010. jún. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!