Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért olyan fontos, hogy az...

Mért olyan fontos, hogy az újszülött kókuszmatracon aludjon és ne habszivacson? Mit árthat neki a habszivacs?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 22:19
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
65%
Semmit nem árt. Az én gyerekeim és az ismerőseimé is mind szivacson aludtak. Egyiknek sem lett tőle semmi baja. A kókuszmatrac divat lett,és pénzlenyúlás. Ezekhez mindig van egy magyarázat,hogy miért jók.
2011. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kókuszmatracba fordul bele, akkor abban tud lélegezni, míg szivacsmatracban nem.

Illetve, ha kókuszt raksz babád alá, nagyban megkönnyíti a dolgodat, ha mondjuk éjjel kifolyik a pisi.

Párommal ilyenen alszunk, kényelmes. El is döntöttük, hogy ha valamikor lesz közös, akkor ő is ilyenen fog aludni :)

2011. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
Nekem is úgy tűnik hogy csak divat... és akár kókuszmatrac, akár szivacs, milyen vastag legyen? 5cm, vagy 7 cm, vagy akár 10 cm? Ez mit számít egy pár kilós babánál?
2011. jan. 29. 22:34
 4/58 anonim ***** válasza:
49%
azért jó a kókuszmatrac, mert a sznobok kijelölték ezt is egy státuszszimbólumnak. Szivacsmatrac is tökéletesen megfelel.
2011. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nagyon jó találmány, tényleg sokkal jobban légáteresztő, mint a szivacs. Ki lehet próbálni: belefúrod a szádat a kókuszmatracba, és simán kapsz levegőt, míg a szivacsnál ugyanígy téve fulladozol. Hason alvó volt a kisfiam, nálunk nagy szolgálatot tett, mert sokszor totál az orrát belefúrva aludt. Szivacsnál nem lettem volna olyan nyugodt, mint így (persze légzésfigyelőnk is volt). És 8500 Ft-ért vettük, szerintem szivacsot sem kaptunk volna olcsóbban, úgyhogy ez nem divatozás kérdése...
2011. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
91%

nem hiszem hogy státuszszimbólum a kókusz, már ketten megírták a lényegét, légáteresztő

én 20 hónapja vettem 6 ezrért

2011. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
81%

Én is kókuszt szerettem volna venni, de szivacs lett belőle.

Elmentünk babát látogatni, és mikor láttam, hogy milyen mélyedés van a matracban, nagyot néztem.

Na, ekkor döntöttem úgy, hogy jó lesz a szivacs is!

10 hónap után sem néz ki úgy a gyerek alatt a szivacs, mint az a kókusz 4 hónap után.

2011. jan. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
16 hónapja használjuk a kókuszt, és nincs mélyedés sehol... az nem lehet, hogy az használt volt?
2011. jan. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:
Ok, de a kókusz egységes vastagságú? Mert most pl nézek IKEA matracokat, pl. 5000.- ért van 7 cm vastag, aztán közben találtam kókuszmatracot 6.000.- ért, de nem írja, milyen vastag... ???
2011. jan. 29. 22:51
 10/58 anonim ***** válasza:
53%
na ott van, a sznobok már pontoznak is le:DDD szerva itt, csere ott köszike!
2011. jan. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!