Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igényszerinti szoptatáshoz...

Igényszerinti szoptatáshoz hozzá tartozik, hogy a baba annyit alszik amennyit akar és nem kell keltegetni ha 3 óránál többet alszik?

Figyelt kérdés
pl ha éjfélkor elalszik és másnap reggel 7 kor kel vagy délután szundizik 4 és fél órát .Az én babám 2 hónapos .
2018. máj. 13. 16:01
 1/7 A kérdező kommentje:
igényszerinti szoptatás,
2018. máj. 13. 16:02
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Nem a baba van a szabályokért. Figyeld az igényeit, de csak azért, mert valami most épp népszerű szokás, nem kell hozzá alkalmazkodnotok (kb. 10 évente változik ebben is a divat). Úgy etesd, ahogy nektek jó!
2018. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. 😊 A kislányom 6 hetes kora óta alszik este 8 és reggel 7 között, sosem keltettem fel. 5 hónapos, van tejem bőven. Az iszsz nem csak azt jelenti, h ha fél óránként kéri, akkor olyan gyakran kapja, hanem azt is, hogy ha még nem éhes, akkor nem erőlteted.
2018. máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Én se keltettem a babámat, pedig kis súllyal született, de simán aludt 4-6 órákat éjjel. Semmi gond nem volt, gyönyörűen gyarapodott.
2018. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amég szépen gyarapszik a súlya fölösleges kelteni. Én se ébresztettem soha. Igény szerint eszik mai napig.
2018. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Már az újszülött osztályon is azt mondták, hogy simán hagyják átaludni 1-1 etetést a babákat. Éhenhalni nem fog, főleg nem egy igény szerint szoptatott baba.

2 hónaposan meg de pláne!

2018. máj. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Éjjel hagytam, nappal nem. De szopis tanácsadó orvos szerint az éjszakai fontos, az alapozza meg a másnapi tejet. Én nem bírtam volna felkelni, ha a baba alszik.
2018. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!