Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 23-24 fok van a lakásban,...

23-24 fok van a lakásban, elég egy rövid body és egy zokni?

Figyelt kérdés

Nadrágot is adtam reggel a lányomra, de már le kellett róla vennem mert annyira izzadt.

Elég a kisbody és zokni? 5 hós.


2008. okt. 30. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 23-24 fok nem annyira meleg, hogy csak body és zokni legyen rajta. Nálunk 21-22 van és van rajta egy hosszú v rövid ujjú body, és kis pulcsi, ha ujjatlan a rugi, ha újjas akkor csak body és rugi.
2008. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eddig én is hosszút adtam rá, nem is volt semmi. Igaz, akkor csak 21-22 fok volt, ma szerintem elállítottam a termosztátot és azért lett ilyen "meleg".
2008. okt. 30. 15:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem elég. Nálunk mindig 23-24 fok van, a két éves lányomra adok egy bodyt, zoknit, nacit és még egy felsőt is.
2008. okt. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben én body-t, vékony hosszúujjú pólót és vékony nacit, zoknit adtam rá. De lehet, hogy a tiéd izzadékonyabb, hamar kimelegszik.
2008. okt. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A lányomon egy rövid bady van, zokni és egy hosszu rugi. Nincs melege. Igaz nálunk is inkább max 22 fok van.

De ha lányodnak melege van, akkor találd meg azt az öltözetet, ami jó neki.

Apa ha begyújt a kályhába, akkor én is csak egy rövid badyt adok a lányomra, és éjjelre egy plédet teszek rá.

2008. okt. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Gyanítom nem a nagy "kánikula" miatt izzadt ennyire:((

Szerintem beteg lesz, folyik az orra...

Így a nadrágot is visszaadtam rá.

2008. okt. 30. 17:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk tegnap 24 fok volt (kályhával),és a fiamról csöpögött a víz,és felment a hője 37,4re.Doktornő szerint túl meleg.Persze könnyű mondani,hisz kályhával próbáljon meg bárki is pontosan 22 fokot csinálni.Viszont észrevettem,hogy gázfűtéssel egész más érzete van a a 24 foknak,mint kályhával.Ha nem beteg,szerintem elég a body meg a zokni.Reméljük,nem lett semmi baj.
2008. okt. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 juditzita ***** válasza:

nálunk is 23 fok körül van( távfűtés lezárt radiűtorral).

kisbody+ rugi...éjszakára vékony hálózsák!

sztem ennyi elég is, de ha lehet a karján és a lábszárán legyen vékony valami....

2008. nov. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!