Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írna valaki akinek kékfény+inf...

Sankarea kérdése:

Írna valaki akinek kékfény+infúzió volt szükséges a kórházban? Meddig voltatok benn?

Figyelt kérdés
Kislányom 18-án 36.hétre született.Ma levitték kékfényezni meg infúziózni majdnem vércsere is kellett mert besárgult.Mennyi idő lehet míg helyre jön?

2018. máj. 21. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 17orat volt a lámpa alatt és infúziót is kapott. 6.nap jöttünk haza.
2018. máj. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem Helyre jönnie kell, mert ez nem betegség, teljesen élettani folyamat. Pár naptól pár hétig is lehet , ezt itt senki nem tudja, hogy a te babádnak mennyi a bilirubinja, ezt az orvosoktól kellene megkérdezni
2018. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nekem egész nap kék fény alatt van az újszülött patológián :(

Csak attól félek ha nem jön időben rendbe engem kiraknak és úgy kell bejárni hozzá :(

2018. máj. 21. 16:01
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy hétig voltunk bent, infuziot kapott, de hál ég csak egy alkalommal kellett kékfényezni mert elkezdett sárgulni.

Volt egy amolyan rosszabbodo fázisa kb 4. vagy 5. napon, étvágytalan lett és olyan aluszékony hogy ébreszteni is alig lehett, nagyon megrémültem.


Egy hét ugyan, de az valamiért végtelen hosszúnak tűnik.

2018. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Es az baj ?

Igen, valoszinu teged hamarabb elengednek.

2018. máj. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen baj mert messze lakunk.
2018. máj. 21. 16:30
 7/11 A kérdező kommentje:
Remélem 7végére mi is otthon lehetünk
2018. máj. 21. 16:32
 8/11 anonim ***** válasza:
38+5 napra született a fiam, először 4/10es apgarral mert nem sírt fel. letüdőzte a meconiumos vizet és le kellett szívni. amikor felsírt akkor kijavították 9/10re. a 3. napra nagyon durván besárgult. egy hetet voltunk a kórházban. az utolsó 3 napban végig a kék fény alatt volt. de volt olyan anyuka is akinek már 2 hete fényezték a babáját.
2018. máj. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ó te jó ég :/ ez nem bíztató :(

Viszont most voltam lenn nála rengeteget szopizott és mondták hogy lejjebb ment neki az érték de több napig figyelik

Nehogy az legyen hogy egyszer felmegy egyszer le.Ez egy kicsit reménykeltő

2018. máj. 21. 19:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat mi az a kékfény? Mire jó? Amatőr vagyok a témában...
2018. máj. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!