Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól vinnétek...

Hány hónapos kortól vinnétek be a babátokat tó vizébe?

Figyelt kérdés
Mesterséges, bekerített tóra gondolok, ami strandnak lett kialakìtva, tehát fürödnek benne sokan.
2018. máj. 21. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ahova mi jarunk 8 honap korul mar vannak babak.
2018. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
5-6 hónapos kortól,amikor az alap oltàsok megvannak.
2018. máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Örülök ezeknek a vàlaszoknak, mert a kislànyom most 7hònapos ès a nyàron szeretnènk nèha elmenni pancsolni :)
2018. máj. 21. 20:50
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Soha, még én sem mennék bele
2018. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért nem? Valóban érdekel. Én ùgy tudtam, hogy az uszodai medencèkben, èlmènyfürdőkben több mindent össze lehet szedni.. :/ De lehet, hogy tévedek, kivàncsi vagyok a többsèg vèlemènyère.
2018. máj. 21. 21:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a szeptemberi gyerek a következő nyáron pancsolt már. A decemberi is. 4gyerekünk van, minden nyáron fürdenek természetes vizekben is, úgy Magyarországon mint osztrák vagy épp szlovén tavakban. Még soha senki sem kapott fertőzést.

Szóval a 8 hónapost bátran bevinném megfelelő fényvédelem mellett.

2018. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Én többet tóba nem megyek bele. Csúnya fertőzést kaptam még 8 éve.. A babámat pláne nem vinném be. Vagy csak én voltam ilyen peches nem tudom. 😂
2018. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!