Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen vinnétek vagy...

Mennyi idősen vinnétek vagy vittétek a babátokat repülővel lényegében nyaralni?

Figyelt kérdés

Alakult egy lehetősègünk, szeptemberben Spanyolorszàgba vagyunk hiatalosak, fiam akkor lesz 17hónapos.

Èn nem vagyok biztos a dologban, fèrjem szerint nem lenne semmi gond.

Igazàból sogornőmèkhez mennènk, kisebb esküvőre mindent àllnak, csak legyünk ott...


2015. jan. 13. 14:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem simán. Nem egy hosszú út, biztos el lehet szórakoztatni addig.
2015. jan. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem időben nem hosszú 60perc sincs azt hiszem, ès ennèl többet utaznk 2 havonta a nyagyszülőkhöz....
2015. jan. 13. 14:28
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
3 hósan repültünk 1,5 óarát elöször, majd 8 hósan megint 1,5 órát és 14 hósan 10 órát. 14 hósan nyaralni mentünk, és átszállással. Mitöl félsz? 1,5 éves gyerek már simán kibír 2 óra repülöutat.
2015. jan. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A repülèstől ès az idegen orszàgtól :-)
2015. jan. 13. 14:30
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

De ha Te félsz, ne a gyerekre fogd :D

Szóval nyugi, simán mehettek.

2015. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Legnagyobb lányom 1 éves volt, amikor Svájcba repültünk rokonokhoz nyaralni. A repüléssel nem volt gond, és a nyaralást is nagyon élvezte a gyerek. Legközelebb akkor repültünk, mikor a nagyobb lányom 3, kisebbik 1 éves volt, legkisebb pedig pocakban. Az egy egynapos, átszállásos, hosszabb út volt, magát az utat nehezen is viselték, de a nyaralás nagyon jó volt. Vigyél egy-két játékot, nézegetős könyvet a gépre, és nem lesz gond! Azt meg ő nem fogja tudni, hogy idegen országban van :)
2015. jan. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen most bennem is tudatosult hogy lehet kicsit vetítek a gyerekre :-)
2015. jan. 13. 14:48
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor ennyi idősen màr repülhet....

Orvosi valami kell?

2015. jan. 13. 14:49
 9/15 anonim ***** válasza:
Bár nekem még nincs gyerekem, de a legutóbbi repülésem alkalmával 3 1 év alatti/körüli baba is volt a gépen. Az egyik kissé nyűgös volt a felszálláskor, a másik végigaludta az utat, a harmadikkal még én is elszórakoztam, mellettem ültek az anyukájával.
2015. jan. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Személyi igazolvány vagy útlevél kell neki. Személyi igazolványt díjmentesen lehet csináltatni az okmányirodában.
2015. jan. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!