Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most született babához megyünk...

Most született babához megyünk majd látogatóba, szerintetek érdemes venni neki napozót (ujjatlan rövid szàrú body)?

Figyelt kérdés

Vagy az ilyen pici két még inkább hosszú ujjasba öltöteteik?

Bocsi, nem értek hozzà, de ma nézelődtem és nagyon cukikat làttam, de nem mertem megvenni...


2018. máj. 23. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Persze, hiszen most jön a nyár! Attól , hogy kicsi, meg ugyanolyan melege van sőt egy ilyen kicsi ha nagyon be van öltöztetve, belehalhat.
2018. máj. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Nyugodtan. Szép, praktikus. A kisbabáknak is melegük van a nyári nagy melegben. 56-ost viszont én nem vennék, inkább 62-est, ha átlagos hosszal született, azt jobban ki fogják tudni használni. Kicsit melegebben az első 1-2 hétben öltöztettem a lányom, aztán a babák alkalmazkodnak a kinti időhöz. 2-3-4 hetes korában simán napozó volt már rajta, mert melege lett volna hosszúban. Egyébként júliusi babám van, vettem vagy 6-ot, kaptunk anyóstól még 3-at, nagynénim is hozott 4-et babalátogatóba, de azok 62-esek voltak, mi meg 56-ost vettünk. Szóval én örültem neki. Azt meg, hogy mi lesz hasznos mi lesz felesleges nem tudni, hogy miből mennyit vesznek stb, tuti jó ajándék nem igazán van.
2018. máj. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Én inkább őszi-téli ruhát vennék hiszen ilyenkor mindenkitől aktuális méretű ruhát kap.

De ha ragaszkodsz a nyarihoz,akkor nyugodtan mehet a rövidujju hisz emlékszem az én fiam is tavaly izzadt a nagy melegben és egy szál pelusban volt itthon,csak ha elmentünk akkor adtam rá egy vékony ruhát

2018. máj. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Igen, én vettem 1 hete született babának, 68-asat, mert kb. július-augusztusban fogja felvenni, 62-es mérettel született.
2018. máj. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, én is 62-es méretre gondoltam, 53cm-el született a kicsi.
2018. máj. 23. 15:01
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kismeretu ruhakbol biztos, hogy fel vannak szerelkezve, 68-as, 74-es rovid- es hosszujju bodykat vennek/rugikat vennek.
2018. máj. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!